Home » Hostele » Hill Hostel od: 45zł do: 90zł

Hill Hostel Hill Hostel

Pytamy z przymrużeniem oka wszystkich tych, których los sprowadza do stolicy Wielkopolski. Mamy nadzieję, że przy okazji wizyty w Poznaniu zechcecie nocować w Hill Hostelu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Hill Hostel położony jest przy ulicy Zamkowej u podnóża Góry Przemysła w samym centrum miasta, 50 metrów od płyty Starego Rynku. Góra Przemysła, dawna Góra Zamkowa potocznie nazywana jest Wzgórzem Przemysła, czemu nasz hostel zawdzięcza swoją nazwę. Ulica Zamkowa prowadzi prosto na Stary Rynek, wokół którego znajduje się mnóstwo kawiarni, restauracji, pubów, klubów muzycznych oraz sklepów. Serce Poznania bije właśnie tutaj.

Stary Rynek jest miejscem spotkań tysięcy przyjezdnych oraz rodowitych poznaniaków. Atmosfera panująca na poznańskim rynku jest wyjątkowa i zapada w pamięć na długo. Niedaleko stąd znajdują się najciekawsze atrakcje turystyczne miasta zarówno te kulturalne, jak i przyrodnicze. Z okien Hill Hostelu rozpościera się widok na zabytkowe kamieniczki, Kościół Franciszkanów oraz średniowieczny mur obronny, będący częścią najstarszej zachowanej rezydencji królewskiej w Polsce wzniesionej przez króla Przemysła II. W bezpośrednim sąsiedztwie hostelu zlokalizowany jest zieleniec – oaza spokoju pośród zgiełku wielkiego miasta.

Hill Hostel znajduje się w willi wybudowanej w 1890 r., w której niegdyś znajdował się urząd stanu cywilnego. Dzisiaj, odnowiony budynek, w całości pozostaje do dyspozycji naszych gości, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort pobytu.

Hostel posiada własne patio, przeznaczone tylko dla gości, otwarte w ciągu całego roku. Dodatkową atrakcją jest taras widokowy, z którego można oglądać Stary Rynek.

Do dyspozycji pozostaje również przestronny salon wypoczynkowy wraz z aneksem kuchennym i jadalnią, gdzie można napić się darmowej kawy i herbaty, zjeść serwowane przez hostel śniadanie, przygotować własny posiłek, odpocząć na sofach, posłuchać muzyki, obejrzeć telewizję, porozmawiać lub wypić drinka.

Więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług w pozostałych zakładkach.

Drodzy Goście! Mamy nadzieję, że stworzyliśmy tutaj, przy ul. Zamkowej miejsce wyjątkowe, w którym oprócz noclegu znajdziecie rodzinną atmosferę i poznacie ciekawych ludzi.

Znane hasło reklamowe mówi: Poznań to miasto warte poznania! Dlatego serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hill Hostel

location_on Adres:

ul. Zamkowa 1/2, 61-768 Poznań

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 618530910

phone 881795695

insert_linkwww.hillhostel.pl

Ilość miejsc: 50