Home » Dworki i Pałace » Hanza Pałac od: 190zł do: 360zł

Hanza Pałac Hanza Pałac

Mieszczący się w odrestaurowanym pałacu, hotel Pałac Hanza oferuje eleganckie pokoje z telewizorem LCD oraz zaplecze rekreacyjne. Na miejscu znajduje się ogród z parkiem linowym oraz restauracja oferująca produkty lokalnego pochodzenia.

Pałac Hanza położony jest w Rulewie, zaledwie kilkanaście kilometrów od Grudziądza. Obiekt otacza zabytkowy park, w którym znajduje się park linowy, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie ogrodu mieszczą się także dwa stawy. Hotel usytuowany jest bardzo blisko Borów Tucholskich.

Na terenie obiektu znajdują się 22 pokoje dwuosobowe, urządzone nowocześnie i utrzymane w subtelnej kolorystyce. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor LCD, telefon, sejf oraz minibar.

W przepięknych piwnicach pałacowych została urządzona strefa relaksacyjna, w której do dyspozycji gości jest sauna fińska, siłownia oraz gabinety masażu.

Na terenie hotelu Hanza znajduje się restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i przysmaki regionalne. Podczas pobytu w hotelu będą Państwo mieli okazję skosztować mnóstwa naturalnych produktów regionalnych, w tym dziczyzny, grzybów, owoców leśnych, domowych serów i miodu z lokalnej pasieki.

Pałac Hanza dysponuje salą konferencyjną, która została wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hanza Pałac

location_on Adres:

Rulewo 13, 86-160 Warlubie

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523209094

phone 885211311

insert_linkhanzapalac.pl

Ilość miejsc: 44