Home » Hotele » Grand Hotel od: 360zł do: 6000zł

Grand Hotel Grand Hotel

W samym sercu Starego Krakowa znajduje się niezwykły hotel. Od ponad stu lat przyjmuje znakomitych Gości, strzegąc ich prywatności i spokoju. Zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem zabytkowych wnętrz, niepowtarzalną atmosferą, elegancją i luksusem.

Dostojny, legendarny, ekskluzywny… GRAND HOTEL. Obecny wystrój wnętrz Grand Hotelu nawiązuje do najlepszych czasów, kiedy pałac był książęcą siedzibą Czartoryskich. Przepyszna architektura z wysmakowaną dekoracją sztukatorską, polichromowane stropy, odrestaurowane kominki, obrazy, historyczne meble są nadal chlubą hotelu. Zabytkowy obiekt wzbogacony o najnowocześniejszą infrastrukturę techniczną zaliczany jest dzisiaj do ścisłego grona hoteli najwyższej, światowej klasy.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 64 komfortowe, indywidualnie zaprojektowane i stylowo urządzone pokoje, w tym 9 apartamentów. Nasz hotel to idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego wypoczynku w sercu Krakowa. Oferujemy nie tylko komfortowe noclegi, ale także doskonałą kuchnię, relaksujący spa oraz profesjonalną obsługę. Każdy nasz Gość jest dla nas niezwykle ważny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do Grand Hotelu, gdzie historia spotyka się z luksusem i gościnnością.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Grand Hotel

location_on Adres:

Sławkowska 5/7, 31-014 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124240800

phone 124218360

insert_linkwww.grand.pl

Ilość miejsc: 180