Home » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne Motyl od: 20zł do: 25zł

Gospodarstwo agroturystyczne Motyl Gospodarstwo agroturystyczne Motyl

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór atrakcyjnych opcji zakwaterowania. Możemy zaoferować Państwu wygodny domek wolnostojący, który zapewni pełną prywatność i niezależność. Jeśli wolisz pokój gościnny, mamy do dyspozycji pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe, z prywatnymi łazienkami i kominkiem. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor z odtwarzaczem DVD, aby zapewnić rozrywkę dla naszych gości.

Nasza jadalnia i kuchnia są również dostępne dla naszych gości. Mają Państwo pełne wyposażenie do dyspozycji, aby samodzielnie przygotować posiłki. Można również skorzystać z naszego ogrodu, gdzie znajduje się grill, altanka oraz plac zabaw dla dzieci. Jeśli chcesz spędzić wieczór na świeżym powietrzu, możesz skorzystać z naszego miejsca na ognisko nad rzeką.

Oferujemy również bezprzewodowy internet Wi-Fi, dzięki czemu możesz być online w dowolnym miejscu na terenie naszego obiektu. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dostępu do internetu podczas pobytu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy komfortowe zakwaterowanie, przyjazną atmosferę i wiele atrakcji, które umilą Państwu pobyt. Czekamy na Państwa wizytę i jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z wyboru naszego obiektu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo agroturystyczne Motyl

location_on Adres:

ul.Spacerowa 110, 38-481 Rymanów-Zdrój

woj. Podkarpackie, Polska

phone 603765064

phone 134357604

insert_linkwww.motylzdroj.neostrada.pl

Ilość miejsc: 10