Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Wśród Zielonych Wzgórz od: 25zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Wśród Zielonych Wzgórz Gospodarstwo Agroturystyczne Wśród Zielonych Wzgórz

Gospodarstwo agroturystyczne „Wśród Zielonych Wzgórz” zostało założone w 2007 roku i znajduje się w miejscowości Ścinawka Średnia, w kotlinie Kłodzkiej, między Kłodzkiem a Radkowem, w województwie dolnośląskim. Położone jest w centralnym punkcie, skąd można łatwo dotrzeć do pobliskich atrakcji, takich jak Góry Stołowe, tajemnicze Góry Sowie, Wambierzyce – znane jako Śląska Jerozolima, oraz uzdrowiska: Polanica, Kudowa i Duszniki. Tylko 5 km od nas znajduje się przejście graniczne w Tłumaczowie, skąd można dostać się na czeską stronę Gór Stołowych.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne otoczone jest malowniczymi krajobrazami, które zachęcają do górskich wędrówek i wycieczek rowerowych przez cały rok. W sezonie zimowym polecamy niedaleko położone ośrodki sportów zimowych w Zieleńcu, Rzeczce i Sokolcu dla miłośników narciarstwa.

Oferujemy Państwu wygodne noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w radio i telewizor. Goście mają również dostęp do aneksu kuchennego. Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się parking dla Gości oraz miejsce do grillowania, gdzie można miło spędzić czas.

Zapewniamy wiele atrakcji i przyjazną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Wśród Zielonych Wzgórz”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Wśród Zielonych Wzgórz

location_on Adres:

ul. Piłsudskiego 4, 57-410 Ścinawka Średnia

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748715040

phone 502614697

insert_linkwww.zielone-wzgorza.net.pl

Ilość miejsc: 14