Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne w Kwiejcach od: 45zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne w Kwiejcach Gospodarstwo Agroturystyczne w Kwiejcach

Budynek, w którym znajduje się nasz pensjonat, malowniczo położony jest nad rzeczką i stawami rybnymi. Ta piękna okolica oferuje naszym Gościom wiele możliwości do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W naszym pensjonacie oferujemy komfortowe pokoje, które są doskonałe zarówno dla par, jak i dla rodzin. Mamy do dyspozycji pokoje 2 i 4 osobowe, każdy z nich wyposażony jest w indywidualną łazienkę. Dzięki temu nasi Goście mogą cieszyć się prywatnością i wygodą podczas swojego pobytu.

Jednym z naszych atutów jest obecność zwierząt w pensjonacie. Mamy u siebie konie, koty i psy. Nasi Goście mogą spędzać czas w towarzystwie tych uroczych stworzeń i cieszyć się ich towarzystwem. Dla miłośników koni, oferujemy również możliwość jazdy konnej. To wspaniała okazja do poznania tych wspaniałych zwierząt i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Nasza okolica jest również idealnym miejscem dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, dzięki czemu można zwiedzić okoliczne tereny i cieszyć się pięknymi krajobrazami. Mamy również do dyspozycji rower wodny, który umożliwia naszym Gościom odkrywanie uroków pobliskiej rzeki.

Dla osób lubiących zbierać grzyby, nasza okolica jest prawdziwym rajem. W pobliskich lasach można znaleźć wiele gatunków grzybów i cieszyć się ich smakiem podczas wieczornych posiłków. Dla miłośników wędkowania, nasze stawy rybne są doskonałym miejscem do złowienia kilku ryb i spędzenia relaksującego czasu na brzegu wody.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w pięknej okolicy. Nasz pensjonat oferuje wiele atrakcji, które zadowolą zarówno miłośników przyrody, jak i osób poszukujących aktywnego wypoczynku. Gwarantujemy, że nasza gościnność i urok tego miejsca sprawią, że będziecie Państwo chcieli do nas wracać.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne w Kwiejcach

location_on Adres:

Kwiejce 35, 64-733 Drawsko

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 672563355

phone 672563355

insert_linkwww.kwiejce.pl

Ilość miejsc: 12