Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne U Luizy od: 35zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne U Luizy Gospodarstwo Agroturystyczne U Luizy

W naszym gospodarstwie oferujemy ciszę, naturę oraz możliwość spotkania naszych ulubionych koników. Posiadamy 14 przytulnych pokoi z łazienkami, które mogą pomieścić 2, 3 lub 4 osoby. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia, a dla tych, którzy chcą odpocząć, serwujemy pyszne domowe posiłki.

Agroturystyka „U Luizy” to idealne miejsce dla osób pragnących aktywnie wypocząć w siodle, zarówno dla zaawansowanych jeźdźców, jak i dla początkujących. Organizujemy rajdy konne oraz wycieczki po Dolinie Pałaców i Ogrodów. Z konia będziecie mogli podziwiać piękną panoramę Karkonoszy, a jeśli zechcecie zejść na ziemię, czekają na was liczne piesze szlaki w górach.

W zimie oferujemy również kuligi z ogniskiem, które obejmują wyżywienie oraz atrakcje.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się bezpłatny, zamykany parking, miejsce zabaw dla dzieci, zwierzęta, miejsce na grill lub ognisko z ławkami i wiatą, bezprzewodowy Internet oraz rzeka, w której latem można się kąpać. Dodatkowo, w odległości 50 metrów znajduje się las, a na życzenie gości udostępniamy kije do Nordic Walkingu.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne U Luizy

location_on Adres:

ul. Wojska Polskiego 29a, 58-533 Mysłakowice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757131462

phone 607708210

insert_linkwww.uluizy.pl

Ilość miejsc: 14