Home » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn od: 50zł do: 80zł

Gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn Gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone na skraju miasta, w pełnej izolacji od strefy miejskiej, panuje tu prawdziwie wiejska atmosfera. Nasi goście znajdą tu ciszę i spokój. Urokliwe położenie sprzyja zachowaniu prywatności naszym gościom podczas organizowanych przez nas uroczystości. Gospodarstwo Stary Młyn położone jest w pobliżu zabytkowego parku, w sąsiedztwie naturalnych zbiorników wodnych. Z okien naszego hotelu rozciąga się widok na pobliski las.

Organizujemy różnego rodzaju uroczystości, zarówno rodzinne jak i instytucjonalne. Dysponujemy dwiema salami konferencyjno – bankietowymi. Obie sale, podobnie jak cały obiekt, utrzymane są w wiejskim charakterze o niepowtarzalnym klimacie.

Serdecznie Państwa zapraszamy w gościnę. Zorganizujemy :
– Przyjęcia weselne
– Komunie
– Imprezy okolicznościowe
– Imprezy plenerowe
– Obiady, kolacje biznesowe
– Spotkania integracyjne / firmowe
– Zjazdy
– Stypy
– Catering

Nasze sale przygotowane są na przyjęcie: Mała Sala do 40 osób, Średnia Sala do 80 osób. Obecnie prowadzone są prace przygotowujące do otwarcia nowej Sali konferencyjno- bankietowej. Otwarcie planujemy do końca lipca 2011r. Sala będzie przygotowana na przyjęcie około 200 osób.

W miesiącach letnich będziemy przygotowani na imprezy plenerowe. Dysponujemy pięknym 50 arowym ogrodem i terenem otwartym, na którym możemy gościć około 150 osób. Nasi goście w ciepłe wieczory bawić się mogą przy ognisku lub grillu.

Nasze gospodarstwo oprócz sal konferencyjno – bankietowych posiada również bazę noclegową. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie ponad trzydziestu osób . Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Na terenie całego obiektu możliwy jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Sport i rekreacja

Jazda konna : w sezonie letnim planujemy rozpoczęcie nauki jazdy konnej pod okiem licencjonowanego instruktora oraz dla doświadczonych jeźdźców wycieczki plenerowe z leśnym krajobrazem w tle.

Hipoterapia – w naszej ofercie znajduje się również możliwość przystąpienia do sesji zajęć hipoterapeutycznych, prowadzonych przez doświadczonego instruktora z odpowiednimi uprawnieniami.

Rowery – dla naszych gości z chęcią udostępnimy rowery oraz zorganizujemy wycieczkę po wytyczonych szlakach rowerowych, prowadzących przez malownicze trakty i polany leśnie oraz uroczyska.

Grzybobrania – nasz rejon słynie z obfitości oraz różnorodności skarbów leśnych w postaci grzybów, jagód, borówek. Dla Państwa możemy zorganizować grzybobranie, które zakończy się wyłonieniem króla grzybobrania oraz wspólnym ogniskiem w urokliwym miejscu.

Wędkarstwo – Dla amatorów wędkowania posiadamy własne łowisko gdzie nasi Goście mogą realizować swoje hobby w ciszy i spokoju.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo agroturystyczne Stary Młyn

location_on Adres:

ul. Kościuszki 25, 59-140 Chocianów

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 506 048 950, +48 517 303 704

phone tel. +48 506 048 950, +48 517 303 704

insert_linkwww.starymlyn-agro.pl

Ilość miejsc: 35