Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Makoszka od: 50zł do: 100zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Makoszka Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Makoszka

Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Stajnia Makoszka” znajduje się na skraju Lasów Parczewskich, w malowniczym regionie Polesie Lubelskie. Nasze drewniane budynki, w tym dwór i stajnia, mają ponad 150 lat i są częścią historycznego kompleksu leśnego. Dziś oferujemy naszym gościom niepowtarzalną atmosferę, przytulne pokoje i domowe posiłki oparte na tradycyjnej kuchni regionalnej.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią swobodną, domową atmosferę, kontakt z przyrodą i wieczory spędzone przy kominku lub ognisku. Nasze piękne położenie zachęca do aktywnego wypoczynku. Można u nas nauczyć się jazdy konnej pod okiem doświadczonych instruktorów, spacerować i jeździć na rowerze po okolicy, a także zbierać grzyby w pobliskich lasach czy łowić ryby w pobliskich łowiskach.

Dla miłośników przyrody proponujemy zwiedzanie Poleskiego Parku Narodowego, a dla miłośników historii jesteśmy doskonałym punktem wypadowym do wycieczek po Kresach. Oferujemy również organizację imprez plenerowych, obozów jeździeckich, naukę jazdy konnej, pensjonat dla koni oraz organizację wycieczek szkolnych.

Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulne pokoje o różnym standardzie i wielkości, większość z łazienkami. W pokojach nie ma telewizorów, ponieważ zależy nam na tym, aby nasi goście mogli w pełni odpocząć od miejskiego zgiełku. Udostępniamy również część domu, gdzie można spędzić wieczór przy kominku, przygotować sobie kawę czy herbatę, skorzystać z lodówki lub skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu Wi-Fi. Zapewniamy również całodobowe wyżywienie.

Cena za nocleg wynosi 50 zł od osoby, a cena za dobę z pełnym wyżywieniem to 100 zł od osoby. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniany czas w naszym gospodarstwie agroturystycznym „Stajnia Makoszka”.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Makoszka

location_on Adres:

Makoszka 2b, 21-211 Parczew Makoszka

woj. Lubelskie, Polska

phone 833557430

phone 510368421

insert_linkmakoszka.pl

Ilość miejsc: 18