Home » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne Ranczo Uroczysko od: 50zł do: 100zł

Gospodarstwo agroturystyczne Ranczo Uroczysko Gospodarstwo agroturystyczne Ranczo Uroczysko

Ranczo „Uroczysko” to piękne miejsce na Kociewiu dające możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą poprzez sąsiedztwo lasu i łąk, a także z ciekawymi zwierzętami, wśród których prym wiodą konie. Zainteresowani nauką jazdy konnej nie mogli lepiej trafić.

Nasze ranczo jest miejscem aktywnego wypoczynku oraz wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych i uroczystości rodzinnych. Utrzymany w czystości i estetyce teren pola biesiadnego gwarantuje Państwu udany wypoczynek.

Z myślą o tych, którzy chcieliby zagościć u nas na dłużej przygotowaliśmy 5 przytulnych pokoi, w tym jeden apartament. Na prośbę zainteresowanych oferujemy śniadania i obiadokolacje. Można jednak „zaoszczędzić” i zrobić sobie samemu posiłek w ogólno dostepnej kuchni. Odpłatnie można też skorzystac z siłowni, a potem zrelaksować się w saunie. Chcielibyśmy, aby atmosfera rancza i oferowane atrakcje spowodowały, że wszystkie zmartwienia dnia codziennego odejdą w niepamięć.
Ważne!!! Każda pełnoletnia Anna ma możliwość uczestnictwa w znanych już w całej okolicy Zlotach. Impreza odbywa się zawsze 26 lipca ( imieniny Anny). Więcej na temat tych wyjątkowych imienin na www.ranczo.tczew.pl

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo agroturystyczne Ranczo Uroczysko

location_on Adres:

ul. Pelplińska 1 a, 83 - 1 Subkowy

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 606 377 994

phone tel. +48 606 377 994

insert_linkwww.ranczo.tczew.pl

Ilość miejsc: 15