Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli od: zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli

Zapraszamy do domu wolnostojącego, położonego na uboczu, na terenie ogrodzonym o powierzchni 1,3 ha. Na terenie posesji znajdują się dwa stawy, które zajmują znaczną część gospodarstwa. Przed domem znajduje się taras widokowy, z którego można podziwiać piękne otoczenie. Bliskość lasów sprzyja spacerom, zbieraniu grzybów oraz obserwacji dzikiej zwierzyny.

Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci, wyposażony w piaskownicę, huśtawki i karuzelę. Dzieci będą miały mnóstwo zabawy i rozrywki.

W samym domu znajduje się kuchnia, w której goście mogą przygotowywać posiłki, łazienka, WC oraz prysznic na piętrze. Do dyspozycji gości są dwa pokoje, które mogą pomieścić łącznie 10 osób, oraz salon. Wszystkie pomieszczenia są przytulne i komfortowe.

Obiekt posiada również własny staw, w którym goście mogą pływać kajakiem, rowerem wodnym oraz korzystać z możliwości kąpieli. To doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się przyrodą.

Na gospodarstwie oferujemy również wiele innych atrakcji. Jest to dom wolnostojący, który może pomieścić 10 osób. Na parterze znajduje się salon wypoczynkowy, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka i WC. Na piętrze są dwa pokoje sypialne i mała łazienka. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę i badmintona oraz stół do tenisa. Goście mogą również korzystać z różnego rodzaju sprzętu sportowego, a także z kajaków i rowerów wodnych. Na terenie gospodarstwa znajduje się również wydzielone miejsce do grillowania i rozbicia namiotów oraz zadaszona podłoga taneczna. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz organizowania kuligów zimą. Jeśli goście nie chcą samodzielnie przygotowywać posiłków, mogą skorzystać z usług gospodarzy, którzy oferują możliwość zamówienia posiłków. Ponadto, goście mogą poznać smak wyrobów oferowanych przez lokalnych rolników, takich jak chleb, masło, ser i miód.

Okolica, w której znajduje się gospodarstwo, jest idealna do spacerów, zbierania grzybów i obserwacji dzikiej przyrody. Można tu wypoczywać przez cały rok, ciesząc się pięknem natury.

Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Trześń, która leży w gminie Niwiska, w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego na Płaskowyżu Kolbuszowskim. Trześń jest położona nad rzeką Trześniówką i otoczona dużym kompleksem leśnym, który obfituje w zwierzynę i bogate runo leśne. Cały obszar znajduje się w Mielecko-Kolbuszowsko-Głogowskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, który zajmuje aż 50 tysięcy hektarów. Rzeźba terenu jest urozmaicona, z wydmami tworzącymi „górki”, takimi jak Góra Biesiadna (222 m n.p.m.) i Góra Cygańska (279 m n.p.m.). Dominują tu lasy sosnowe, które są bogate w cenne runo leśne. W okolicach Przyłęku znajduje się również las bukowy, który jest rezerwatem przyrody o nazwie „Buczyna”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy pragną spędzić czas w pięknym otoczeniu, wśród przyrody i z dala od miejskiego zgiełku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli

location_on Adres:

Trześń 197, 36-147 Niwiska

woj. Podkarpackie, Polska

phone 172279355

phone 667580835

insert_linkwww.przygrobli.ugu.pl

Ilość miejsc: 10