Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli od: zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli

Dom wolnostojący, usytuowany na uboczu. Całość jest ogrodzona (1,3 ha). Znaczny obszar gospodarstwa zajmują dwa stawy. Przed domem znajduje się taras widokowy. Bliskie sąsiedztwo lasów sprzyja spacerom, zbieraniu grzybów, obserwacji dzikiej zwierzyny.

Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki, karuzela).

W obiekcie znajduje się kuchnia, w której goście mogą przygotowywać całodzienne posiłki, łazienka, WC oraz prysznic na piętrze. Dwa pokoje (10 miejsc noclegowych) oraz salon do dyspozycji gości.

Obiekt posiada własny staw, w którym istnieje możliwość pływania kajakiem, rowerem wodnym , możliwość kąpieli.

Gospodarstwo oferuje: dom wolnostojący (10 miejsc noclegowych), w którym mieszczą się na parterze: salon wypoczynkowy, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka i WC, na piętrze dwa pokoje sypialne i mała łazienka, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę i badmintona, stół do tenisa, sprzęt sportowy, gratis korzystanie z kajaków i rowerów wodnych, wydzielone miejsce do grillowania i rozbicia namiotów, zadaszona podłoga taneczna, możliwość wypożyczenia rowerów górskich, zimową porą organizowanie kuligów, gospodarze stwarzają możliwość przyrządzenia posiłków we własnym zakresie lub na zamówienia.

Goście mogą poznać smak wyrobów oferowanych przez tutejszych rolników (chleb, masło, ser, miód).

Sąsiedztwo lasu, które sprzyja spacerom, zbieraniu grzybów i obserwacji dzikiej przyrody ,wypoczynek przez cały rok.

Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Trześń (gmina Niwiska), w północno- zachodniej części województwa podkarpackiego na Płaskowyżu Kolbuszowskim.

Trześń, położona jest nad rzeką Trześniówką, otoczona dużym kompleksem leśnym, bogatym w zwierzynę i runo leśne. Znajduje się w Mielecko-Kolbuszowsko-Głogowskim Obszarze Chronionego Krajobrazu (50 tys. ha). Rzeźba terenu to wytworzone z piasków wydmy tworzące „górki” np. Góra Biesiadna (222 m n.p.m.), Góra Cygańska (279 m n.p.m.). Dominują lasy sosnowe bogate w cenne runo leśne, a w okolicach Przyłęku również występuje las bukowy (rezerwat przyrody „ Buczyna”).

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Grobli

location_on Adres:

Trześń 197, 36-147 Niwiska

woj. Podkarpackie, Polska

phone tel. +48 (17) 227 93 55, +48 667 580 835

phone tel. +48 (17) 227 93 55, +48 667 580 835

insert_linkwww.przygrobli.ugu.pl

Ilość miejsc: 10