Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pokrzywna PANAMA od: 120zł do: 140zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Pokrzywna PANAMA Gospodarstwo Agroturystyczne Pokrzywna PANAMA

Gospodarzem naszego agroturystycznego gospodarstwa jest pan Wojciech Giemzik. Oferujemy cztery pokoje dla czterech osób, z prywatnymi łazienkami, które znajdują się w osobnych domkach. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w urokliwej miejscowości Pokrzywna, w Górach Opawskich. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.

Miejscowość Pokrzywna jest niedaleko Głuchołaz i Prudnika, co sprawia, że do naszego gospodarstwa można łatwo dojechać. Oferujemy również wiele atrakcji dla naszych gości. Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i trampoliną. Można również korzystać z miejsca na ognisko oraz przenośnych grilli. Jeśli jesteś miłośnikiem wędkowania, niedaleko znajdują się łowiska pstrąga. Dodatkowo, w odległości 2 km od naszego gospodarstwa znajdują się baseny kryte, a w bliskim sąsiedztwie można również skorzystać z jazdy konnej.

Serdecznie zapraszamy do naszego agroturystycznego gospodarstwa. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek i wiele atrakcji dla całej rodziny.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Pokrzywna PANAMA

location_on Adres:

Pokrzywna 27a, 48-267 Pokrzywna

woj. Opolskie, Polska

phone 774397656

phone 774397656

Ilość miejsc: 16