Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Zielonym Wzgórzem od: 30zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Zielonym Wzgórzem Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Zielonym Wzgórzem

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju podczas swojej podróży, serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Położone ono na malowniczym wzgórzu oferuje przepiękną panoramę oraz otwartą przestrzeń na Jezioro Solińskie oraz góry, takie jak Połonina Wetlińska i Smerek. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Gościom ciszy i spokoju, które jedynie przerywane są przez śpiew ptaków o poranku.

W naszym gospodarstwie oferujemy całoroczny, wolnostojący domek tylko dla naszych Gości. W domku znajdują się pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym oraz wejściem z zewnątrz. Dodatkowo, pokoje są wyposażone w lodówkę, czajnik oraz telewizor. Dla osób poszukujących tańszych opcji, udostępniamy również pokoje z łazienką na korytarzu.

W naszym ogrodzie, obok domu, znajdują się przytulne ławeczki oraz altana, gdzie nasi Goście mogą odpocząć i cieszyć się piękną przyrodą. Dodatkowo, w ogrodzie istnieje możliwość rozstawienia kilku namiotów, dla osób preferujących taką formę noclegu.

Zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie gwarantujemy ciszę, spokój oraz piękne widoki. Oferujemy komfortowe pokoje oraz możliwość odpoczynku na łonie natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Zielonym Wzgórzem

location_on Adres:

ul. Zielone Wzgórze 10, 38-610 Polańczyk

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134692317

phone 692835277

insert_linkwww.noclegi-polanczyk.com.pl

Ilość miejsc: 20