Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Strzechą od: 40zł do: 81zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Strzechą Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Strzechą

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Oferujemy propozycję spędzenia czasu „Pod Strzechą” dla osób, które cenią ciszę i spokój. Nasze miejsce jest idealne dla miłośników pieszych wędrówek i przejażdżek rowerowych, które dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych poprzez podziwianie pięknych widoków. Dodatkowo, bliskość ruin Zamku Ogrodzienieckiego w Podzamczu skłania do zagłębienia się w niepowtarzalny czar historii.

Jako gospodarstwo agroturystyczne, oferujemy naszym gościom wyżywienie oparte na domowych posiłkach z elementami kuchni regionalnej. Serwujemy pyszne dania przygotowane z lokalnych, świeżych składników. Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom autentycznego doświadczenia smakowego, które pozwoli im poznać lokalne tradycje kulinarne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Strzechą”. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Przyjedźcie i poczujcie niepowtarzalny klimat naszego miejsca!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Strzechą

location_on Adres:

ul. Basztowa 33, 42-440 Ryczów

woj. Śląskie, Polska

phone 326733806

phone 694951199

insert_linkwww.agrostrzecha.pl

Ilość miejsc: 30