Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka od: 35zł do: 85zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka

Gospodarstwo Agroturystyczne „OWIECZKA” jest ekologicznym gospodarstwem, które specjalizuje się w produkcji zwierzęcej (drób, króliki, krowy i świnie) oraz roślinnej (porzeczki, aronia, truskawki, jabłka, śliwki i wiele innych owoców i warzyw, które są wykorzystywane do przygotowywania posiłków dla turystów). Nasze gospodarstwo oferuje wiele atrakcji, zwłaszcza dla dzieci, takich jak możliwość uczestnictwa w pracach polowych i karmienie zwierząt.

Nasi goście mają również możliwość samodzielnego zbierania owoców do własnego użytku oraz uczestnictwa w pieczeniu chleba, robieniu masła, sera i przetworów. Serdecznie witamy rodziny z dziećmi, ponieważ nasze gospodarstwo zapewnia bezpieczny kontakt z naturą i zwierzętami. Posiadamy także plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami i domkiem na drzewie.

W szczególności zapraszamy do spędzenia z nami tradycyjnych świąt, takich jak Wielkanoc, Boże Narodzenie i Sylwester. W tym czasie organizujemy specjalne atrakcje i wydarzenia, które umożliwiają naszym gościom przeżycie tych świąt w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa i doświadczenia prawdziwej wiejskiej gościnności.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Owieczka

location_on Adres:

Owieczka 40, 34-606 Łukowica

woj. Małopolskie, Polska

phone 183335195

phone 513026449

insert_linkwww.owieczka.nrs.pl

Ilość miejsc: 22