Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne nad Wisłą od: 35zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne nad Wisłą Gospodarstwo Agroturystyczne nad Wisłą

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się malowniczo nad brzegiem rzeki Wisły. Otacza je urokliwy ogród, w którym pełno jest kolorowych kwiatów i bujnej zieleni. To idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć w harmonii z naturą.

W gospodarstwie dbamy o zdrowe i smaczne jedzenie, dlatego większość produktów pochodzi z naszego własnego gospodarstwa. W tym roku otrzymaliśmy certyfikat gospodarstwa ekologicznego, co świadczy o naszym zaangażowaniu w produkcję żywności wysokiej jakości. Naszym gościom oferujemy masło, mleko, ser, jaja, wiejskie wyroby, warzywa, owoce oraz pyszne truskawki z naszej plantacji.

W naszym gospodarstwie można spotkać różnorodne zwierzęta, które są nieodłączną częścią naszego życia. Mamy krowy, świnki, kurczaki, a także przyjazne pieski i kotki. Dla miłośników koni mamy dwóch uroczych hucułów, które można wypożyczyć zarówno do zaprzęgu, jak i pod siodło. To doskonała okazja, aby przeżyć niezapomniane chwile na świeżym powietrzu.

Dodatkowo, dla naszych gości udostępniamy rowery, które można wypożyczyć. Dzięki nim można zwiedzić okolicę i cieszyć się pięknymi widokami, jakie oferuje malownicza okolica. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek i poznawanie uroków przyrody.

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie czeka na Was niezapomniany pobyt w otoczeniu natury i zwierząt. Oferujemy smaczne jedzenie, piękny ogród, możliwość wypożyczenia rowerów oraz niezapomniane przejażdżki konne. To idealne miejsce na relaks i oderwanie się od codzienności.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne nad Wisłą

location_on Adres:

Lipnik 21, 28-221 Osiek

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 158671248

phone 663909684

insert_linkwww.agronadwisla.eu

Ilość miejsc: 15