Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Bugiem od: 30zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Bugiem Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Bugiem

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Bugiem” znajduje się w malowniczej miejscowości Ślipcze, która jest częścią gminy i powiatu Hrubieszów. Nasz obiekt agroturystyczny jest położony w urokliwej dolinie rzeki Bug, co gwarantuje naszym gościom ciszę i spokój. Okolica, która otacza nasze gospodarstwo, należy do Nadburzańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co oznacza, że powietrze jest czyste, zdrowe i rześkie. Jeśli jesteś fanem wędkarstwa, to w pobliskiej rzece Bug, która obfituje w wiele gatunków ryb, możesz spróbować swoich sił i spróbować złowić rekordowego suma!

Nasze gospodarstwo otaczają przepiękne i niepowtarzalne skarpy, które wznoszą się aż 25 metrów nad poziomem rzeki Bug. Tutaj możesz napawać się nieskalaną przyrodą, cieszyć się ciszą, spokojem, śpiewem ptaków i oddychać świeżym powietrzem, wolnym od zanieczyszczeń przemysłowych. W dodatku, w pobliżu znajduje się las. Jeśli jesteś miłośnikiem rowerowych wycieczek, to z pewnością ucieszy Cię dobrze oznakowana trasa rowerowa „Nadbużański Tramp”, która biegnie wzdłuż wschodniej granicy naszej miejscowości.

Naszym gościom oferujemy nie tylko piękne otoczenie, ale również wyśmienitą domową kuchnię. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane z produktów pochodzących głównie z naszego własnego gospodarstwa rolnego. Możesz spróbować naszych swojskich wyrobów wędliniarskich, świeżego mięsa, drobiu, smalcu ze skwarkami i kiszonych ogórków. Mamy również świeże mleko prosto od krowy, ser, masło, jajka, warzywa i owoce z naszego przydomowego ogródka. Nasz chleb jest wypiekany tradycyjnie na zakwasie w naszym piecu chlebowym.

Poza tym, wokół naszego domu znajduje się dużo zieleni i sad. Oferujemy wygodne pokoje z telewizorem oraz salon gościnny. Dla naszych gości dostępny jest również internet WiFi. Ponadto, mamy miejsce na grill i ognisko, gdzie można miło spędzić czas.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną odpocząć w pięknej okolicy, cieszyć się smacznym jedzeniem i miłą atmosferą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Bugiem

location_on Adres:

Ślipcze 15, 22-500 Hrubieszów

woj. Lubelskie, Polska

phone 846911174

phone 500067138

insert_linkwww.nadbugiem.agrowakacje.pl

Ilość miejsc: 13