Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Monika Rusnak od: 25zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Monika Rusnak Gospodarstwo Agroturystyczne Monika Rusnak

Spędź u Nas weekend lub dłuższy wypoczynek z rodziną lub paczką przyjaciół. Wiosną i latem szlaki turystyczne Gorczańskiego Parku Narodowego czekają, a zimą wyciągi narciarskie zapraszają.

Gospodarstwo Agroturystyczne leży w miejscowości Koninki. Koninki to piękna miejscowość położona u podnóży góry Tobołów, położonej na obrzeżach Gorczańskiego Parku Narodowego.

Poza wypoczynkiem, oferujemy liczne całoroczne atrakcje: jazda konna, przejażdżki bryczką, ogniska z kapelą góralską, zimowy kulig, wspaniałe warunki dla paralotniarzy, możliwość obcowania ze zwierzętami domowymi (kury, konie), wyciągi narciarskie w Koninkach, basen, aerobic, sauna Fińska, grota solna, siłownia w Mszanie Dolnej, liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe rozsiane po całym beskidzie.

Gospodarstwo Eko-Agro-Turystyczne znajduje się w pobliżu lasu oraz krystalicznie czystego potoku. Zapewniamy pobyt w przestronnych ładnie urządzonych pokojach. Gospodarze oferują całodzienne wyżywienie jak rówież same obiady. Posiłki sporządzone z produktów własnych, domowych i ekologicznych.

W Naszej ofercie znajdują się pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami oraz TV. Obiekt oferuje również noclegi w pokojach osobowych bez łazienek (jedna łazienka przypada na 2 pokoje). W każdym pokoju znjaduje się stół, krzesła, szafa, szafka, lampka nocna.

Dysponujemy również jadalnią z TV oraz obszerną salą z kominkiem, gdzie można miło spędzić wieczór. Gospodarstwo oferuje także całodzienne wyżywienie oparte o produkty z własnego gospodarstwa.

Na terenie obiektu znajduje się: miejsce do zaparkowania samochodu, możliwość grillowania lub ogniska, boisko do piłki nożnej i siatkówki, altana oraz plac zabaw dla dzieci, bilard, piłkarzyki.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Monika Rusnak

location_on Adres:

Poręba Wielka - Koninki 692, 34-735 Niedźwiedź

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 331 77 77, +48 781 073 213

phone tel. +48 (18) 331 77 77, +48 781 073 213

insert_linkwww.rusnak-eko-agro.dl.pl

Ilość miejsc: 18