Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Mazurus Bogacko od: 35zł do: 250zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Mazurus Bogacko Gospodarstwo Agroturystyczne Mazurus Bogacko

Nasz dom to przebudowane stare mazurskie gospodarstwo, które kupiliśmy ponad 20 lat temu. To miejsce z duszą i charakterem, od dawna wtopione w miejscowy krajobraz. Rozciąga się z niego piękny widok na ciągnące się wokół pola i jezioro, do którego jest ok. 250 m.

Oferujemy różnorodne pokoje, aby sprostać potrzebom naszych gości. Mamy do dyspozycji 2 pokoje 3-osobowe z indywidualnymi łazienkami oraz 2 pokoje 3-osobowe ze wspólną łazienką. Każdy pokój jest starannie urządzony, aby zapewnić komfortowy pobyt.

Naszym gościom oferujemy również duży salon, w którym mogą odpocząć i spędzić miłe chwile. Salon jest wyposażony w kominek, drewniany stół, telewizję satelitarną, a także dostęp do Internetu. Ponadto, w naszej bibliotece znajduje się wiele książek w języku polskim i niemieckim, a także gry planszowe, które umilą czas spędzony w domu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy pragną wypocząć w pięknym otoczeniu, ciesząc się spokojem i urokami natury. Nasz dom jest idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy i relaksu. Przyjedź do nas i poczuj atmosferę tego magicznego miejsca.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Mazurus Bogacko

location_on Adres:

Bogacko 6, 11-500 Giżycko

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874292351

phone 874292351

insert_linkwww.mazurus.pl

Ilość miejsc: 16