Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Marta Rzeszot od: 25zł do: 36zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Marta Rzeszot Gospodarstwo Agroturystyczne Marta Rzeszot

Gospodarstwo położone jest w malowniczym miejscu na wzgórzu, otoczone pięknymi sadami, z których goście mogą korzystać. Mogą zrywać owoce i robić z nich przetwory, a także cieszyć się relaksującym spacerem wśród drzew. Wokół domu znajduje się urocze miejsce na ognisko oraz grill, gdzie można spędzać wieczory przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Jest również przytulna altanka, w której można zjeść obiad wśród natury.

Ogród oferuje również miejsce do wypoczynku, gdzie goście mogą odpocząć na wygodnych leżakach, delektując się atmosferą ciszy i spokoju. Na terenie posesji znajduje się również parking, gdzie można bezpiecznie zaparkować samochód.

Do wynajęcia są trzy przytulne pokoje gościnne, a goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, jadalni z telewizorem oraz łazienki. Obok gospodarstwa przebiega ścieżka rowerowa, która prowadzi do pobliskiego Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Wokół panuje cisza i spokój, a powietrze jest świeże i czyste.

Gospodyni oferuje również całodzienne wyżywienie, przygotowując smaczne posiłki na bazie produktów z własnego gospodarstwa. W okresie letnio-jesiennym goście mają również możliwość skosztowania świeżych owoców prosto z plantacji gospodarzy. Istnieje również możliwość zorganizowania kuligu, ogniska lub grilla.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie gwarantujemy wspaniały wypoczynek w otoczeniu natury i spokojnej atmosferze.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Marta Rzeszot

location_on Adres:

Kolonia Drzewce 144, 24-150 Nałęczów

woj. Lubelskie, Polska

phone 815037294

phone 781942793

Ilość miejsc: 12