Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Majka od: 30zł do: 75zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Majka Gospodarstwo Agroturystyczne Majka

Gospodarstwo Agroturystyczne MAJKA znajduje się na południowym skraju Puszczy Bydgoskiej, w powiecie inowrocławskim, na terenie Kujaw Zachodnich. Zapraszamy zarówno indywidualnych gości, jak i grupy zorganizowane, takie jak wycieczki szkolne, spotkania integracyjne, jubileusze, przyjęcia czy wesela. Oferujemy przyjemną i rodzinna atmosferę przez cały rok.

Nasze gospodarstwo to idealne miejsce na wyciszenie i naładowanie akumulatorów. Turystyka wiejska, którą oferujemy, to forma rekreacji na obszarach wiejskich, często w ekologicznych gospodarstwach rolnych, takich jak nasze. U nas możecie cieszyć się miłą rodzinna atmosferą, zdrowymi ekologicznymi posiłkami, w tym regionalną kuchnią.

Sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej sprzyja grzybiarzom, pieszym, rowerowym i konnym wycieczkom, a zarybiony staw zachęca miłośników wędkowania. Dla rodzin z dziećmi mamy plac zabaw, urządzenia sportowo-rekreacyjne oraz różne zwierzęta, takie jak sympatyczne kucyki szetlandzkie, które zawsze są gotowe do przejażdżek. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy ścianę wspinaczkową, zjazd linowy, boisko do siatkówki oraz organizujemy wycieczki rowerowe.

Oferujemy również organizację różnego rodzaju imprez, takich jak wycieczki szkolne, integracyjne, jubileusze, biesiady, przyjęcia, wesela, stypy i inne. Dysponujemy rozległym terenem oraz dwiema salami bankietowymi z barkiem. Gwarantujemy również oprawę dźwiękową z nagłośnieniem.

Jeśli chcecie poznać również okoliczne tereny, proponujemy wycieczki do miejsc takich jak Inowrocław z Parkiem Solankowym i tężnią, zabytkami sakralnymi oraz uzdrowiskiem z gabinetami zabiegowymi. Możemy także zorganizować wycieczkę do Kruszwicy, gdzie znajduje się Mysia Wieża z pięknym widokiem na jezioro Gopło oraz Kolegiata św. Piotra i Pawła w stylu romańskim. Innymi ciekawymi miejscami wartymi odwiedzenia są Markowice z barokowym zespołem klasztornym, Pakość z XVII-wieczną Kalwarią Pakoską oraz Solec Kujawski, gdzie znajduje się Jura Park – najprawdziwszy zaginiony świat.

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie można złapać oddech i zachęcamy do zwiedzania piękna Kujaw Zachodnich.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Majka

location_on Adres:

Liszkowice 21, 88-111 Rojewo

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523525454

phone 698799991

insert_linkwww.agromajka.pl

Ilość miejsc: 20