Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Korzecko od: 30zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Korzecko Gospodarstwo Agroturystyczne Korzecko

Dla wszystkich turystów, którzy szukają ciszy, komfortu i spokoju, mamy do zaoferowania wiejski, drewniany domek. W środku znajduje się pokój, duża kuchnia oraz łazienka. W pokoju znajduje się miejsce noclegowe dla 4 osób. Domek jest zlokalizowany tuż obok Zamku Chęcińskiego na terenie Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu pełnego skarbów leśnego runa.

Dom położony jest na dużym podwórku, na którym można rozpalić grilla lub ognisko, a także zaparkować samochód. Dzieci mogą miło spędzić czas na naszym placu zabaw. W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc do zwiedzania, takich jak Zamek Chęciński i zabytki królewskiego miasta Chęciny, Jaskinia Raj i Piekło, Skansen w Tokarni i wiele innych. W pobliżu znajdują się również Zalew Bolmin i Zalew Lipowica, a także kryte pływalnie w Nowinach i Morawicy.

Zwolennicy pieszych wycieczek mogą zwiedzać okolicę korzystając z oznakowanych szlaków pieszych i ścieżek rowerowych. Można również skorzystać z możliwości spływów kajakowych rzeką Nidą. W okresie zimowym miłośnicy narciarstwa mogą skorzystać ze stoków narciarskich położonych w Kielcach i okolicy.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Korzecko

location_on Adres:

Korzecko 7, 26-060 Chęciny

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 413151145

phone 413151145

Ilość miejsc: 6