Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark od: 30zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark

Serdecznie zapraszamy do położonej w kotlinie przepięknej miejscowości Sieniawa, gdzie mogą Państwo wspaniale wypocząć o każdej porze roku. Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne specjalizuje się w hodowli pstrąga, którego można samemu złowić w stawie połączonym z otaczającym gospodarstwo górskim potokiem. W całości do dyspozycji Gości jest duży ogródek z placem zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, oraz zadaszony podest do tańczenia.

Zapraszamy również do naszej Kawiarni ze stołem bilardowym i ogródkiem piwnym. Proponujemy, aby Państwo skosztowali naszych potraw przyrządzonych z najwyższej jakości składników pochodzących z własnego gospodarstwa „Natura”. Organizujemy również imprezy okolicznościowe z pieczeniem barana lub prosiaka, grilowanym świeżo złowionym pstrągiem, a także przy udziale kapeli góralskiej, bądź zespołu regionalnego „Mali Sieniawianie”.

Niedzielne popołudnia są umilane przez występy, konkursy, zabawy i muzykę. Dla Gości, ktorzy pragną wypocząć w ciszy i na świeżym powietrzu, proponujemy piesze i rowerowe wycieczki górskie. W podliżu Gospodarstwa znajduje się rzeka Raba, las, oraz wzgórza, z których otwierają się wspaniałe widoki.

Do najbliższych wyciągów, znajdujących się w oddalonych o 8km Spytkowicach, 6km Rdzawce i 5km Rokicinach Podhalańskich, można w zaledwie kilka minut dojechać samochodem, bądź busem.

Do dyzpozycji podróżujących samochodami jest znajdujący się przy Gospodarstwie parking na około 10 miejsc postojowych z możliwością zaparkowania autokaru. Zapraszamy również grupy zorganizowane do 50 osób z zakwaterowniem w pobliskich gospodarstwach. Oferujemy możliwość przeprowadzenia konferencji i szkoleń. Dla grup dostępne są zniżki.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark

location_on Adres:

Sieniawa 128 A, 34-721 Sieniawa

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 277 57 63, +48 502 610 832

phone tel. +48 (18) 277 57 63, +48 502 610 832

insert_linkwww.pokoje-krysmark.pl

Ilość miejsc: 20