Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark od: 30zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark

Serdecznie zapraszamy do przepięknej miejscowości Sieniawa, położonej w kotlinie, gdzie można wspaniale wypocząć o każdej porze roku. Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne specjalizuje się w hodowli pstrąga, który można samemu złowić w stawie połączonym z otaczającym gospodarstwo górskim potokiem. Całość oferty obejmuje duży ogródek z placem zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania oraz zadaszony podest do tańczenia.

Zapraszamy również do naszej Kawiarni, gdzie można skosztować potraw przyrządzonych z najwyższej jakości składników pochodzących z własnego gospodarstwa „Natura”. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, takie jak pieczenie barana lub prosiaka, grillowanie świeżo złowionego pstrąga, a także udział kapeli góralskiej lub zespołu regionalnego „Mali Sieniawianie”.

Niedzielne popołudnia są umilane przez występy, konkursy, zabawy i muzykę. Dla Gości, którzy pragną wypocząć w ciszy i na świeżym powietrzu, proponujemy piesze i rowerowe wycieczki górskie. W okolicy Gospodarstwa znajduje się rzeka Raba, las oraz wzgórza, z których otwierają się wspaniałe widoki.

Do najbliższych wyciągów, znajdujących się w oddalonych o 8km Spytkowicach, 6km Rdzawce i 5km Rokicinach Podhalańskich, można w zaledwie kilka minut dojechać samochodem lub busem.

Dla podróżujących samochodami dostępny jest parking na około 10 miejsc postojowych z możliwością zaparkowania autokaru. Zapraszamy również grupy zorganizowane do 50 osób z zakwaterowaniem w pobliskich gospodarstwach. Oferujemy możliwość przeprowadzenia konferencji i szkoleń, a dla grup dostępne są zniżki.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne i Kawiarnia Krys & Mark

location_on Adres:

Sieniawa 128 A, 34-721 Sieniawa

woj. Małopolskie, Polska

phone 182775763

phone 502610832

insert_linkwww.pokoje-krysmark.pl

Ilość miejsc: 20