Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Gosia od: 35zł do: 60zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Gosia Gospodarstwo Agroturystyczne Gosia

Zapraszamy serdecznie do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego „Gosia”, które znajduje się w urokliwej miejscowości Czajowice, niedaleko Krakowa. Nasza lokalizacja jest idealna dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Położeni tuż nad doliną Prądnika, w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, oferujemy niezapomniane widoki i możliwość aktywnego wypoczynku.

Nasza lokalizacja jest również dogodna dla osób, które chcą zwiedzić okoliczne atrakcje. Jesteśmy zaledwie 15 km od Rynku Krakowskiego, co oznacza, że można łatwo dotrzeć do centrum miasta i zwiedzić jego liczne zabytki. Ponadto, w naszym sąsiedztwie znajdują się również Będkowska i Kobylańska Jaskinia, które są popularnymi celami wycieczek dla miłośników przyrody.

Gospodarstwo Agroturystyczne „Gosia” oferuje komfortowe pokoje, w których można wypocząć po dniu pełnym atrakcji. Nasze pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, aby zapewnić naszym gościom przyjemny pobyt. Oferujemy również smaczne posiłki przygotowane z lokalnych, ekologicznych produktów, które można zjeść w naszej przytulnej jadalni.

Nasz obiekt jest również doskonałą bazą wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek. Ojcowski Park Narodowy oferuje wiele szlaków turystycznych, które prowadzą przez malownicze krajobrazy i piękne jaskinie. Można także wybrać się na spływ kajakowy Prądnikiem, który zapewni niezapomniane wrażenia i dawkę adrenaliny.

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Gosia” i okolic Krakowa. Gwarantujemy niezapomniany pobyt w pięknym otoczeniu przyrody i wiele atrakcji, które umilą Państwa czas spędzony u nas.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Gosia

location_on Adres:

Łokietka 42a, 32-089 Czajowice

woj. Małopolskie, Polska

phone 124193062

phone 693123357

insert_linkwww.agrogosia.pl

Ilość miejsc: 12