Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Gardoń Dorota od: 20zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Gardoń Dorota Gospodarstwo Agroturystyczne Gardoń Dorota

Ochotnica Dolna to urokliwa wioska położona w pobliżu Gorczańskiego Parku Narodowego i Pienin. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, otoczone piękną przyrodą i malowniczymi krajobrazami.

Nasz dom znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Ochotnicy Dolnej. Położony jest niedaleko strumienia i otoczony lasem, z dala od głównej drogi. To ciche i przytulne miejsce, idealne zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych.

Oferujemy 10 przytulnych pokoi, z których każdy wyposażony jest w radio. Łazienki znajdują się na korytarzu. Do dyspozycji Gości jest również aneks kuchenny, gdzie można przygotować sobie kawę lub herbatę. Pokoje są wyposażone w prysznic, umywalkę, WC i telewizor.

W naszym obiekcie znajduje się także telewizor, grill, stołówka, parking oraz miejsce na ognisko. Pokoje są przeznaczone dla 2-3 osób.

Posiadamy również drugi dom, w którym oferujemy 15 miejsc noclegowych z telewizorem. Obiekt ten znajduje się obok naszego głównego domu.

Na życzenie naszych Gości możemy zapewnić wyżywienie. W pięknie zagospodarowanym ogrodzie znajdują się miejsca parkingowe oraz huśtawka dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do naszego domu w Ochotnicy Dolnej! To idealne miejsce na spokojny i relaksujący wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Gardoń Dorota

location_on Adres:

ul. Rola 63 a, 34-452 Ochotnica Dolna

woj. Małopolskie, Polska

phone 182624885

phone 512536378

Ilość miejsc: 40