Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne GAJ – nocleg od: 30zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne GAJ – nocleg Gospodarstwo Agroturystyczne GAJ – nocleg

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej doskonałej bazy noclegowej, która oferuje nie tylko komfortowe schronienie, ale również bliski kontakt z naturą. Nasz obiekt zapewnia usługi na wysokim poziomie, profesjonalną obsługę oraz informacje turystyczne. Ponadto, proponujemy różnorodne możliwości wypoczynku rekreacyjnego, takie jak łowienie ryb, grillowanie, ognisko nad wodą czy gra w kosza. Wszystko to w przystępnych cenach, które z pewnością Państwa zadowolą.

Nasza baza noclegowa jest odpowiednia zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych, w tym dla pracowników firm. Stanowi również idealne miejsce do organizacji spotkań integracyjnych. Oferujemy Państwu pokoje o różnej liczbie miejsc (2, 3, 4, 5, 6-osobowe) oraz salki. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z natryskami, jednoosobowe tapczany, telewizory i lodówki. Ponadto, w miejscach ogólnodostępnych znajdują się aneksy kuchenne, które umożliwiają przygotowanie własnych posiłków.

Położenie naszego obiektu jest niezwykle korzystne. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od centrum Warszawy, około 20 km, co pozwala cieszyć się spokojem i ciszą, z dala od hałasu i zanieczyszczeń miejskich. Otaczająca nas przyroda tworzy przyjemny i relaksujący klimat, idealny dla podróżnych pragnących odpocząć. Dojazd do nas jest bardzo prosty – należy skręcić z Trasy Katowickiej „E-8” na wysokości stacji benzynowej „LukOil” w miejscowości Urzut. Zjazd znajduje się tuż obok hal magazynowych firmy „Logistics” przy ulicy Przemysłowej.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych gości. Teren naszego obiektu jest oświetlony i ogrodzony, a także posiada parking. Dodatkowo, zapewniamy ochronę 24 godziny na dobę, aby Państwo mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej. Gwarantujemy Państwu niezapomniane doświadczenie, miłą atmosferę i doskonały wypoczynek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne GAJ – nocleg

location_on Adres:

Rozalin, ul. Daniewice 7, 05-831 Młochów

woj. Mazowieckie, Polska

phone 227299459

phone 603659838

insert_linkwww.gaj-nocleg.pl

Ilość miejsc: 43