Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Finezja od: 35zł do: 60zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Finezja Gospodarstwo Agroturystyczne Finezja

Gospodarstwo agroturystyczne Finezja położone jest we wsi Sierpnica w malowniczych Górach Sowich. Wieś znana jest dzięki udostępnionemu do zwiedzania Podziemnemu Miastu „Osówka”. Znajduje się tu także piękny, XVI wieczny kościół MB Śnieżnej. Góry Sowie to najbardziej tajemniczy obszar na Dolnym Śląsku. Ich niezliczone naziemne i podziemne budowle przyciągają poszukiwaczy skarbów z całego kraju (również do naszego gospodarstwa).

Okolica w którą Państwo przyjedziecie to raj dla ludzi lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Niezliczone szlaki turystyczne oraz leśne ścieżki sprawią, że poczujecie się jak prawdziwi odkrywcy. Dla miłośników dwóch kółek przygotowane zostały świetnie oznakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Łącznie jest ich aż 150 km!

Od kilku lat odbywają się tutaj duże imprezy rowerowe m. in. Bike Challegne, jeden z najtrudniejszych wyścigów w kraju. Od 2007 na terenie naszej gminy odbywają się maratony rowerowe

Fanatycy białego szaleństwa w odległości 5 km od gospodarstwa znajdą liczne wyciągi narciarskie.W 2003 roku w Sierpnicy zostały udostępnione dla wędkarzy 4 stawy PZW.

Gospodarstwo jest świetną bazą wypadową do naszych południowych sąsiadów- Czechów. Jeżeli chcą Państwo poznać smak prawdziwego czeskiego knedlika i spróbować czeskiego piwa kilka kilometrów od gospodarstwa znajduje się przejście graniczne Głuszyca- Janowiczki.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Finezja

location_on Adres:

ul. Świerkowa 9, 58-340 Sierpnica

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (74) 845 64 08, +48 784 384 774

phone tel. +48 (74) 845 64 08, +48 784 384 774

insert_linkagrosierpnica.pl

Ilość miejsc: 45