Home » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne Ela od: 40zł do: 95zł

Gospodarstwo agroturystyczne Ela Gospodarstwo agroturystyczne Ela

Jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie wyjechać na odpoczynek to macie problem z głowy. Zapraszamy w samo serce pięknej Kurpiowszczyzny do naszego gospodarstwa agroturystycznego, któremu Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” przyznała kategorię „*” (jedno słoneczko). Znajduje się ono obok miasta Myszyniec uważanego za stolicę Kurpii.

Gospodarstwo położone jest w lesie z dala od głównych dróg, dlatego też zastaniecie tutaj ciszę i spokój. Jest to typowe gospodarstwo rolne, z tego względu kuchnia oparta jest na własnych produktach.

Kultywowany folklor i kultura ludowa, urozmaicony teren, nieskażone środowisko, czyste powietrze, oznakowane trasy leśne i szlaki turystyki pieszej oraz rowerowej tworzą wspaniałe warunki do wypoczynku, wędkowania, grzybobrania oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Wszystko to przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów z całej Polski.

Ponadto w niedalekiej odległości znajduje się wielki zbiornik wodny nadający się zarówno do kąpieli jak i do żeglowania.

Gospodarstwo agroturystyczne ELA dysponuje 32 miejscami noclegowymi w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych.

Naszym gościom zapewniamy rodzinną i miłą atmosferę w czasie całego pobytu. Organizujemy ogniska i grillowanie, polecamy zbieranie grzybów i jagód w pięknych okolicznych lasach, dla amatorów zdrowej żywności zapewniamy miód z własnej pasieki, mleko i jego przetwory, swojskie wyroby, świeże pieczywo oraz domową regionalną kuchnię.

Dla lubiących aktywny wypoczynek polecamy grę na korcie tenisowym, oraz kąpiel w basenie.

Organizujemy spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe, kartering.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo agroturystyczne Ela

location_on Adres:

Wydmusy 59, 07-430 Myszyniec

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (29) 772 19 12, +48 609 858 698

phone tel. +48 (29) 772 19 12, +48 609 858 698

insert_linkwww.agroela.pl

Ilość miejsc: 32