Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Egle od: 30zł do: 100zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Egle Gospodarstwo Agroturystyczne Egle

Nasza agroturystyka znajduje się w malowniczej, pagórkowatej okolicy, ukształtowanej przez lodowiec. Położona jest w pobliżu siedmiu jezior (Berżnik, Dubelek, Ryngis, Gailik, Kelig, Pilwie, Iłgielk) oraz lasów iglastych i mieszanych.

Tutejsze tereny były niegdyś zamieszkiwane przez plemię Jaćwięgów, a dziś zachwycają swoją wielokulturową tradycją pogranicza, gdzie spotykają się Polacy, Litwini, Żydzi, Staroobrzędowcy, Protestanty…

Przeszłość i teraźniejszość splatają się tu nierozerwalnie, tworząc niepowtarzalny klimat do wypoczynku i oderwania się od pędu codziennego życia.

Od wielu pokoleń mieszkamy w tych okolicach i polecamy je wszystkim, którzy kochają czyste powietrze, zapach łąk i pól oraz spędzanie czasu nad jeziorem.

Oferujemy do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego o powierzchni 100 m2, położone w malowniczej wsi Półkoty, między jeziorem a lasem. Na piętrze znajduje się pokój 2-4 osobowy z balkonem i biblioteczką, pokój 2-3 osobowy „miodowy”, salon z TV, radio i Internetem wi-fi, łazienka z wanną, kabiną prysznicową i pralką automatyczną, oraz kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik i naczynia. Z balkonu rozciąga się piękny widok na jezioro. Wspólne są jedynie sieni i garaż.

Mamy możliwość wynajęcia pojedynczego pokoju lub całego piętra. Goście mają również możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

Nasz brzeg jeziora jest oddalony od domu o około 3 minuty spacerem. Zapewniamy Państwu prywatny pomost i miejsce na ognisko. Można również wędkować w jeziorze, gdzie występują szczupak, okoń, płoć i uklejka. Wypożyczamy ponton oraz pomagamy w wykupieniu pozwolenia na łowienie.

Oferujemy również inne formy wypoczynku, takie jak przejażdżki rowerowe po okolicy, spacery po lesie oraz zwiedzanie pobliskich rezerwatów przyrodniczych. Udzielamy również informacji turystycznej na temat ciekawych miejsc w regionie, a także organizujemy jednodniowe wycieczki do Wilna, Trok, Druskiennik i Kowna.

Nasza agroturystyka jest kameralna i domowa, a miejscowość bardziej rolnicza niż turystyczna, więc można tu spodziewać się spokoju i ciszy. Zapraszamy wszystkich spragnionych prawdziwego wypoczynku oraz podróżnych w drodze na Litwę.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Egle

location_on Adres:

Półkoty 22, 16-500 Sejny

woj. Podlaskie, Polska

phone 509543543

phone 509543543

insert_linkegle.sejny.pl

Ilość miejsc: 7