Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów od: 25zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów

Gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów” znajduje się na skraju wioski Wólka Dłużewska, w pobliżu lasów w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Oferujemy różne formy wypoczynku, takie jak ekologiczne programy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Organizujemy również „zielone szkoły” oraz wyjazdy integracyjne dla firm, do których dysponujemy salą o powierzchni 60m2. W naszej ofercie znajdują się również spływy kajakowe, przejazdy bryczką, kuligi oraz „ostatki w Dolinie Bobrów” – zimowa oferta dla grup zorganizowanych.

Nasza zimowa oferta składa się z kuligu lub przejazdu zaprzęgiem koni po okolicznych lasach i dolinach. Na zakończenie czeka na gości ognisko lub biesiada przy piecu w drewnianej chacie pokrytej strzechą. Oprócz tego, proponujemy również Janki, Nos Świętojańska, wycieczki rowerowe pobliskimi szlakami, grzybobranie, wypiek chleba, obróbkę lnu do nici, wyplatanki z siana, słomy i wikliny, oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak wykopki, Andrzejki na Mazowszu, lanie wosku, gawędy i zwyczaje andrzejkowe, mikołajki.

Niedaleko naszego gospodarstwa znajdują się stawy rybne oraz rzeka Świder, co sprzyja organizowaniu wycieczek pieszych i rowerowych, a także przyciąga amatorów kąpieli i miłośników wędkarstwa. „Dolina Bobrów” to również doskonałe miejsce do odpoczynku dla rodziców z dziećmi, a także akceptujemy zwierzęta domowe. W naszym gospodarstwie można również zakupić świeże mleko, jaja, przetwory mleczne, domowe wędliny i inne produkty spożywcze.

Dla naszych gości udostępniamy dom o powierzchni 170 m2, w którym znajduje się 5 pokoi 1-, 2-, 3-, 4-osobowych (łącznie 20 łóżek), 4 łazienki, 3 aneksy kuchenne, pokój dzienny oraz osobne wejścia dla agroturystów. Dom otoczony jest pięknym ogrodem, w którym znajduje się uroczy skalniak oraz oczko wodne. Na terenie ogrodu znajduje się również atestowany plac zabaw dla dzieci, miejsce do organizacji ogniska lub grilla oraz altanka z ławeczkami i stolikiem. Ponadto, w skład naszego gospodarstwa wchodzą pola uprawne, łąki, pastwiska oraz warzywnik.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przez cały rok!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Bobrów

location_on Adres:

Wólka Dłużewska 5, 05-332 Siennica

woj. Mazowieckie, Polska

phone 668831622

phone 668831622

insert_linkwww.dolinabobrow.pl

Ilość miejsc: 20