Home » Domki letniskowe » Gospodarstwo Agroturystyczne Chatka Pod Laskiem od: 30zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Chatka Pod Laskiem Gospodarstwo Agroturystyczne Chatka Pod Laskiem

Za górami, za lasami, w sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego, w dolinie Cichego potoku znajduje się góralska wioska Soblówka, a w niej mała drewniana chatka. Chatka ta jest wyjątkowym miejscem, gdzie można spędzić wspaniałe chwile w niezwykłej atmosferze. Jej wnętrze jest pięknie urządzone, a trzaskający ogień w kominku dodaje jeszcze więcej uroku.

Orzeźwiający szum górskiej wody i szum rozkołysanych świerków wokół drewnianego domku nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat. Tutaj można po prostu zapomnieć o biegu czasu i cieszyć się spokojem i pięknem natury. To wymarzone miejsce zarówno dla tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku, jak i dla tych, którzy pragną leniwie spędzić czas w gronie rodziny czy przyjaciół. Domek jest do Państwa dyspozycji przez cały rok. Jesteśmy pewni, że spędzone tu dni i noce zostaną na długo w pamięci.

Soblówka to niewielka miejscowość granicząca ze Słowacją, położona w gminie Ujsoły, około 30 km na południe od Żywca. Wokół wsi rozciągają się górskie szlaki i leśne ścieżki, które oferują malownicze widoki. Po drodze można znaleźć liczne pola biwakowe i drewniane wiaty z miejscem na ognisko, które sprawiają, że trasa jest idealna na letnie wędrówki i zimowe kuligi. W okolicznych lasach można znaleźć wiele grzybów, jagód i malin. Smaczne domowe jedzenie i regionalne potrawy można znaleźć w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych, bacówkach, schroniskach i restauracjach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Chatka Pod Laskiem

location_on Adres:

Soblówka 197, 34-371 Ujsoły

woj. Śląskie, Polska

phone 692467523

phone 692467523

insert_linkwww.chatkapodlaskiem.pl

Ilość miejsc: 24