Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Bobrowniki od: 35zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Bobrowniki Gospodarstwo Agroturystyczne Bobrowniki

Zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego na wypoczynek przez cały rok. Oferujemy 16 miejsc noclegowych w 4 przytulnych pokojach z łazienkami, radiem i bezpłatnym internetem Wi-Fi.

Gospodarstwo znajduje się w Szczytnej, która leży w Kotlinie Kłodzkiej pomiędzy Polanicą Zdrój, a Dusznikami Zdrój. W pobliżu jest wiele atrakcji turystycznych oraz liczne wyciągi narciarskie (Zieleniec – 15 km, Łężyce – 7 km, Podgórze – 10 km, Czarna Góra).

Nasz dom jest otoczony pięknym ogrodem, położony w sąsiedztwie rzeki, w której żyją pstrągi i żerują kaczki. Za domem las, zielone łąki, na których pasą się owce, a na horyzoncie zamek na Szczytniku.

Okolica obfituje w duże kompleksy leśne, gdzie można uprawiać turystykę pieszą, rowerową, nordic-walking, a zimą – narciarstwo biegowe i zjazdowe.

Tutaj nie można się nudzić!

Zachęcamy do wypoczynku rodziny z dziećmi. Główną atrakcją dla dzieci jest plac zabaw z trampoliną oraz oswojone zwierzęta, które dzieci mogą karmić.

Naszym atutem jest stylowa sala 100 m2, gdzie organizujemy imprezy grupowe, m. in. Andrzejki, urodziny, firmowe pikniki integracyjne, imprezy z DJ-em.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Bobrowniki

location_on Adres:

ul. Bobrownicka 29, 57-330 Szczytna

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 601 941 291

phone tel. +48 601 941 291

insert_linkwww.bobrowniki.boot.pl

Ilość miejsc: 16