Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Biały Domek od: 60zł do: 90zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Biały Domek Gospodarstwo Agroturystyczne Biały Domek

W gospodarstwie położonym na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rzeki Bystrej, można znaleźć sekcję sportowo-jeździecką dla początkujących, zaawansowanych i tych, którzy uprawiają skoki przez przeszkody. To idealne miejsce dla miłośników koni i jazdy konna, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w pięknej okolicy parku krajobrazowego.

W samym gospodarstwie znajduje się jednopiętrowy murowany dom, położony na wzgórzu. Oferuje on 2 pokoje trzyosobowe, z osobną łazienką dla gości. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć po intensywnym treningu i mieć prywatność.

Gospodyni gospodarstwa oferuje pełne wyżywienie dla gości, dostosowane do ich upodobań. Można liczyć na smaczne i domowe posiłki, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Jeśli jesteś pasjonatem jazdy konnej i szukasz miejsca, gdzie możesz trenować i jednocześnie cieszyć się pięknem przyrody, to serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swoje umiejętności jeździeckie i spędzić wspaniały czas.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Biały Domek

location_on Adres:

Łąki 12, 24-160 Wąwolnica

woj. Lubelskie, Polska

phone tel. +48 (81) 882 52 97, +48 609 901 018

phone tel. +48 (81) 882 52 97, +48 609 901 018

Ilość miejsc: 6