Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Biała Dama od: 30zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Biała Dama Gospodarstwo Agroturystyczne Biała Dama

Witajcie!

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Biała Dama, które znajduje się w urokliwej części Chęcin, w Górach Świętokrzyskich, tuż u podnóża Wzgórza Zamkowego.

Nasz dom położony jest w miejscu, z którego można podziwiać przepiękne widoki na Górę Zamkową oraz Górę Zelejową. Zwłaszcza wieczorem, jeśli będziecie uważnie obserwować, możecie dostrzec Białą Damę wędrującą po murach Zamku. To niezwykłe zjawisko, które przyciąga wielu turystów z całej Polski.

Gospodarstwo agroturystyczne Biała Dama oferuje wiele atrakcji dla naszych gości. Możecie u nas skorzystać z komfortowych pokoi, wypocząć w ogrodzie lub korzystać z licznych tras spacerowych w okolicy. Dla miłośników historii proponujemy wizytę w zamku w Chęcinach, który jest jednym z najważniejszych zabytków w regionie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest również doskonałą bazą wypadową do zwiedzania innych atrakcji Gór Świętokrzyskich, takich jak Święty Krzyż czy Krajno. Możecie również wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę po malowniczych szlakach, które otaczają nasze miejsce.

Zapraszamy serdecznie do Gospodarstwa Agroturystycznego Biała Dama. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek w pięknym otoczeniu przyrody i niezapomniane widoki na Góry Świętokrzyskie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Biała Dama

location_on Adres:

Jędrzejowska 17, 26-060 Chęciny

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 880095547

phone 880095547

insert_linkbialadama.checiny.eu

Ilość miejsc: 15