Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Bernarda Leszczyńska od: 30zł do: 35zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Bernarda Leszczyńska Gospodarstwo Agroturystyczne Bernarda Leszczyńska

Nasz ośrodek agroturystyczny znajduje się w malowniczej dolinie rzeki Narew, otoczonej zielenią łąk i lasów. To idealne miejsce dla miłośników pieszych wędrówek i podziwiania przyrody otuliny Parku Narwiańskiego. Specyficzny mikroklimat i czyste powietrze sprawiają, że nasza wieś jest doskonałym miejscem do wypoczynku na łonie natury.

Goście mają możliwość wędkowania w rzece Narew oraz zbierania grzybów w pobliskich lasach. Dla tych, którzy szukają dodatkowej dawki adrenaliny, w odległości 1,2 km znajduje się park linowy. Ponadto, nasze gospodarstwo położone jest w dogodnej lokalizacji, z łatwym dojazdem do miast takich jak Białystok (27 km), Bielsk Podlaski (15 km), Łapy (15 km) i Białowieża (70 km). To doskonałe miejsce dla miłośników rowerowych wycieczek, a zimą można zorganizować u nas kuligi.

W naszym gospodarstwie znajduje się wiele zieleni, a także grill, plac zabaw dla dzieci i miejsce na ognisko. Goście mają do dyspozycji cały dom z przestronnym salonem wypoczynkowym, kominkiem i telewizorem. Duża kuchnia z aneksem kuchennym umożliwia przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Ponadto, istnieje możliwość zaopatrzenia w świeże warzywa i mleko u naszych pobliskich sąsiadów.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka agroturystycznego, gdzie czeka na Państwa niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknej natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Bernarda Leszczyńska

location_on Adres:

Lesznia 39, 18-105 Suraż

woj. Podlaskie, Polska

phone 697161316

phone 697161316

Ilość miejsc: 12