Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Bazyl od: 45zł do: 95zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Bazyl Gospodarstwo Agroturystyczne Bazyl

Gospodarstwo Agroturystyczne „Bazyl” istnieje od ponad 10 lat i cieszy się uznaniem naszych powracających gości. Przekonują nas oni, że nasz przyjazny i otwarty dom sprzyja dobremu wypoczynkowi, szczególnie w tak spokojnej i cichej wsi jak Bóbrka k/ Soliny.

Jednak nasza oferta to nie tylko wygodne spanie, smaczna domowa kuchnia oparta na regionalnych przepisach i życzliwa atmosfera. Chcemy Państwu zaproponować również atrakcje, które sprawią, że pobyt u nas będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Naszą niewątpliwą atrakcją są warsztaty bibułkarstwa artystycznego, które od lat cieszą się ogromną popularnością dzięki niesłabnącej pasji naszego gospodarza. Stały się one już niemal znakiem rozpoznawczym „Bazyla”. Goście zainteresują się również warsztatami garncarskimi, które prowadzimy w naszej przytulnej garncarni.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o miejscu na grilla i ognisko, które są doskonałą okazją do integracji i spędzenia miłych chwil na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy także piaskownicę i małą zjeżdżalnię, ale największą atrakcją dla nich będą na pewno spotkania z naszymi domowymi zwierzętami.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Bazyl”, gdzie gwarantujemy nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również niezapomniane atrakcje i miłą atmosferę.

Dorota i Andrzej Kusz

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Bazyl

location_on Adres:

Bóbrka 60 a, 33-623 Uherce Mineralne

woj. , Polska

phone 134691930

phone 600323140

insert_linkwww.bobrka.com

Ilość miejsc: 18