Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Alexa od: 28zł do: 30zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Alexa Gospodarstwo Agroturystyczne Alexa

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w urokliwej miejscowości Wołkowyja, w malowniczych Bieszczadach, zaledwie 800 metrów od Jeziora Solińskiego. Od wielu lat specjalizujemy się w obszarze turystyki i jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne „Bieszczady”.

Oferujemy różne rodzaje zakwaterowania, aby sprostać potrzebom naszych gości. Posiadamy 8-osobowy domek, przestronny dom na 20 osób oraz przytulne pokoje. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na naszej stronie internetowej www.wolkowyja.net.

Nie tylko zapewniamy naszym gościom miejsca do spania, ale również oferujemy wyżywienie. Na życzenie organizujemy ogniska i grille, a także wędzimy ryby w naszej własnej wędzarni. Dla tych, którzy chcą poznać okolicę, organizujemy wycieczki piesze, konne lub bryczką. Można również z nami wybrać się na grzybobranie i wziąć udział w warsztatach rękodzieła artystycznego, gdzie można nauczyć się tworzyć kwiaty z bibuły oraz unikalne kwiaty i stroiki ze sznurka. Pokazujemy również, jak pozyskiwać miód z naszych własnych pasiek, a oczywiście można u nas zakupić ten smaczny produkt.

Nasze gospodarstwo jest ogrodzone i bezpieczne dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy mini plac zabaw z piaskownicą i huśtawkami. Zapewniamy, że u nas cała rodzina będzie miała wspaniałe wakacje.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Wołkowyi. Gwarantujemy niezapomniane chwile w pięknej przyrodzie Bieszczadów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Alexa

location_on Adres:

ul. Słoneczna 44, 38-613 Wołkowyja

woj. , Polska

phone 134692551

phone 665553112

insert_linkwww.wolkowyja.net

Ilość miejsc: 30