Home » Pensjonaty » Gospoda pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie od: 120zł do: 300zł

Gospoda pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie Gospoda pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie

Gospoda „Pod Czarnym Łabędziem” w Rydzewie k/Giżycka oferuje swoim gościom wiele atrakcji. Na początek, posiadamy pokoje gościnne w naszym pensjonacie, gdzie można wypocząć i zrelaksować się po długim dniu zwiedzania Mazur. Nasza restauracja jest jedyną w regionie, która zachowuje klimat tradycyjnej izby regionalnej. Położona jest malowniczo na cyplu, który łączy jeziora Boczne i Niegocin, otoczona pięknym lasem.

Jeśli jesteś fanem kempingu, mamy dla Ciebie idealne miejsce. Nasz kemping posiada wyizolowane stanowiska dla przyczep i samochodów kempingowych, a także miejsca przy kei dla jachtów żaglowych i motorowych. Możesz cieszyć się pięknymi widokami jeziora i spędzać czas na łonie natury.

Nasza restauracja słynie z kuchni regionalnej. Serwujemy specjały kuchni polskiej, pruskiej i litewskiej, korzystając z oryginalnych, starych przepisów. Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane z produktów pochodzących z lokalnych gospodarstw, które są częścią sieci „Dziedzictwo Kulinarnego”. Nie możesz przegapić naszych pysznych ryb, grzybów i dziczyzny.

Jeśli planujesz imprezę integracyjną, z przyjemnością zajmiemy się jej kompleksową organizacją. Mamy doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń i zapewnimy Ci niezapomniane doświadczenie.

Zapraszamy do Gospody „Pod Czarnym Łabędziem” w Rydzewie, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowa atmosfera, pyszne jedzenie i wiele atrakcji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospoda pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie

location_on Adres:

Rydzewo, ul. Mazurska 98, 11-513 Rydzewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874211252

phone 501676899

insert_linkwww.gospoda.pl

Ilość miejsc: 43