Home » Pensjonaty » Gościniec Pod Małym Królem od: 40zł do: 50zł

Gościniec Pod Małym Królem Gościniec Pod Małym Królem

Gościniec położony jest na jednej z bocznych ulic Ustrzyk Dolnych, co zapewnia naszym gościom spokój i ciszę. Budynek znajduje się u podnóża góry „Mały Król” i około 400 metrów od źródeł rzeki „Strwiąż”, która jest jedyną rzeką w Polsce, która wpada do Morza Czarnego.

Oferujemy 17 miejsc noclegowych, w tym: 2 pokoje dwuosobowe, 2 apartamenty czteroosobowe z osobnymi sypialniami oraz 5-osobowy apartament o powierzchni 40m2. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i telewizor. Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne z miejscami do spożywania posiłków. Goście mają również dostęp do pięknej jadalni z kominkiem i świetlicy oraz ogólnej kuchni.

Dodatkowo oferujemy parking, miejsce na ognisko lub grilla, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na przyczepę kempingową. Obsługujemy również gości niemieckojęzycznych.

Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w malowniczych i dzikich Bieszczadach. To idealne miejsce na wypoczynek, zapewniające ciszę, spokój, czyste powietrze i wiele pięknych miejsc do zwiedzania. Bieszczady oferują również wiele atrakcji, takich jak narciarstwo zimą, kolarstwo górskie latem, żeglowanie i pływanie po zalewie w Solinie.

Zapewniamy noclegi w cichym, spokojnym i malowniczym miejscu w Ustrzykach Dolnych – zimowej stolicy Bieszczad. To idealne miejsce, ponieważ wszystkie atrakcje są blisko. Jesteśmy przekonani, że spędzą Państwo tutaj miły czas i będą mogli w pełni odpocząć. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gościniec Pod Małym Królem

location_on Adres:

ul. Strwiążyk 35 a, 38-700 Ustrzyki Dolne

woj. Podkarpackie, Polska

phone 693960519

phone 603131190

insert_linkwww.gpmk.pl, www.ustrzyki-nocleg.pl

Ilość miejsc: 24