Home » Dworki i Pałace » Gościniec Myśliwski od: 40zł do: 80zł

Gościniec Myśliwski Gościniec Myśliwski

Jeśli masz dość zgiełku zatłoczonego miasta oraz nerwowej atmosfery, jaka na co dzień cię otacza, u nas znajdziesz pełnię odnowy dla twojego zmęczonego umysłu i ciała.

Gościniec położony jest w sercu lasu, a naszymi sąsiadami są dziki, daniele, muflony i bażanty, które hodujemy. Górznieńsko-Lidzbarski park krajobrazowy, w którym się znajdujemy, to potężny kompleks leśny o powierzchni ponad 30 tysięcy hektarów. W przeważającej większości są to lasy sosnowe, które generują więcej jodu niż nad morzem. A co najlepsze, jesteśmy oddaleni tylko o 160 km od Warszawy, 100 km od Torunia i 180 km od Gdańska.

Naszym Gościom oferujemy różnorodne atrakcje. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4-osobowymi z łazienką oraz salonem z kominkiem i tarasem z widokiem na las. W naszej restauracji serwujemy pyszne specjały myśliwskiej i staropolskiej kuchni, a jednym z naszych najpopularniejszych dań jest pieczeń z dzika w żurawinie. Oferujemy również możliwość korzystania z kuchni i lodówki. Na terenie gościńca znajduje się także wiatka grillowa, gdzie można organizować ogniska i biesiady. Dla miłośników przyrody przygotowaliśmy przyrodniczą ścieżkę dydaktyczną, na której można spotkać dziki, muflony i ptaki ozdobne.

Nasze atrakcje nie kończą się na tym. Możesz skorzystać z koni do jazdy w siodle, przejażdżek bryczką czy sanek zimą. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu mamy rowery, oznakowane trasy rowerowe PTTK oraz kajaki do spływów rzekami Welem i Wkrą. Naszą najnowszą atrakcją jest sauna „ruska bania” oraz japońska sauna „gorąca beczka”, doskonała do rodzinnych kąpieli. Dla osób zainteresowanych przyrodą oferujemy „bezkrwawe łowy” – wyjazdy samochodami terenowymi do lasu na ambony, aby wyczekiwać dziką zwierzynę. W najbliższej okolicy znajdują się również atrakcje takie jak Skansen w Sierpcu, Pola Grunwaldu, Zamek w Nidzicy czy Golubiu-Dobrzyniu.

Oferujemy różne opcje wyżywienia. Możesz wybrać śniadanie oraz obiadokolację za 40 zł, lub całodobowe wyżywienie składające się z 3 posiłków za 60 zł.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 660767004, 604498284 lub telefaksem 23-6765768. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.gosciniec-mysliwski.pl.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gościniec Myśliwski

location_on Adres:

Konopaty 38 A, 09-304 Lubowidz

woj. Mazowieckie, Polska

phone 604498284

phone 660767004

insert_linkwww.gosciniec-mysliwski.pl

Ilość miejsc: 18