Home » Agroturystyka » Gościniec Banica od: 30zł do: 70zł

Gościniec Banica Gościniec Banica

Zapraszamy do Banicy, zapraszamy do „GOŚCIŃCA”, zapraszamy w Beskid Niski.

Beskid Niski nie znaczy wcale łatwy, gorszy czy nieciekawy. Beskid Niski to w tej chwili najbardziej dziki, tajemniczy i urokliwy z Beskidów. Nie ma tu hoteli, kiosków z pamiątkami, deptaków i wszechobecnych „fast foodów”.

Beskid Niski to cisza i nastrój. To kraina bani cerkiewnych, samotnych, zapomnianych kapliczek, dzikich sadów, zielonych i storczykowych łąk. Ostoja żbików, borsuków, zwierzyny płowej a także orła przedniego, puchacza i bociana czarnego. To dla amatorów przyrody.

Tropiciele historii znajdą tu między innymi szlak cmentarzy wojskowych z I Wojny Światowej, rozsianych w wielu niedostępnych miejscach.

Szukający aktywnego wypoczynku, znajdą tu idealne tereny do uprawiania naciarstwa biegowego i zjazdowego (w pobliżu znajdują się 3 wyciągi narciarskie), wytyczone ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne. Bliskość stadniny koni huculskich stwarza możliwość korzystania z jazdy konnej w terenie, a zimą wspaniałej sanny.

Zapraszamy w Beskid Niski

Zapraszamy do Banicy – wsi położonej w otulinie Magurskiego Parku Narodowego.

Zapraszamy do „GOŚCIŃCA” – domu w cichej dolinie nad potokiem

Jola i Tomek Nowakowie

Beskid Niski to miejsce, które niezwykle wyróżnia się wśród innych Beskidów. Jest dziki, tajemniczy i niezwykle urokliwy. To kraina, w której nie znajdziemy hoteli, kiosków z pamiątkami czy wszechobecnych „fast foodów”. Jest to miejsce ciszy i spokoju, gdzie można naprawdę zatracić się w pięknie natury.

Beskid Niski słynie z bani cerkiewnych, samotnych kapliczek, dzikich sadów oraz zielonych i storczykowych łąk. To również ostoją wielu dzikich zwierząt, takich jak żbiki, borsuki, zwierzyna płowa, orły przednie, puchacze i bociany czarne. Dla amatorów przyrody jest to prawdziwy raj.

Dla miłośników historii Beskid Niski również ma wiele do zaoferowania. Można tu znaleźć szlaki cmentarzy wojskowych z I Wojny Światowej, rozsianych w wielu niedostępnych miejscach. To fascynujące miejsce dla tropicieli historii.

Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku, Beskid Niski również jest idealnym miejscem. Można tu uprawiać narciarstwo biegowe i zjazdowe (w pobliżu znajdują się 3 wyciągi narciarskie), jeździć na rowerze po wytyczonych ścieżkach czy wędrować po licznych szlakach turystycznych. Bliskość stadniny koni huculskich daje również możliwość jazdy konnej w terenie, a zimą można skorzystać z wspaniałej saneczkarstwa.

Zapraszamy więc do Beskidu Niskiego, do wsi Banica, która znajduje się w otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Zapraszamy również do „GOŚCIŃCA” – domu położonego w cichej dolinie nad potokiem. Jola i Tomek Nowakowie serdecznie zapraszają wszystkich do tego niezwykłego miejsca.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gościniec Banica

location_on Adres:

Krzywa-Banica 2, 38-307 Sękowa

woj. Małopolskie, Polska

phone 183510043

phone 508352554

insert_linkwww.banica.com.pl

Ilość miejsc: 20