Home » Domki letniskowe » Góra Lemana od: 120zł do: 120zł

Góra Lemana Góra Lemana

Zapraszamy do Piaszna, malowniczo położonej wioski w Szwajcarii Kaszubskiej. Ta przepiękna i dziewicza kraina oferuje wiele atrakcji i zachwyca swoim urokiem. Możecie u nas złowić wielką rybę, nazbierać mnóstwo grzybów i jagód, a także przemierzyć lasy pieszo lub na rowerze. Gwarantujemy ciszę, spokój i możliwość odpoczęcia od zgiełku codziennego życia.

Do Waszej dyspozycji jest pięknie położony domek z trzema pokojami, kuchnią (z pełnym wyposażeniem) i łazienką. Duże, ogrodzone podwórko daje możliwość uprawiania wielu sportów, takich jak siatkówka, piłka nożna czy badminton. Specjalnie przygotowane miejsce pozwala na miłe spędzenie wieczorów przy grillu lub ognisku.

Domek znajduje się około 500 metrów od najbliższego gospodarstwa Pana Lemana, gdzie można podziwiać panoramę okolicy z wieży widokowej oraz kamienne kręgi. To położenie zapewnia dużą prywatność i niezależność od gospodarzy, jednocześnie pozwalając na korzystanie z ich pomocy w przypadku potrzeby. W wiosce znajduje się sklep spożywczy, a w pobliskim Tuchomiu można znaleźć piekarnię, restaurację i aptekę. Jeśli cenicie sobie kontakt z naturą, ciszę, spokój, śpiew ptaków i świeże powietrze, to miejsce jest idealne dla Was.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Góra Lemana

location_on Adres:

Piaszno 31, 77-133 Tuchomie

woj. Pomorskie, Polska

phone 598215808

phone 598215808

insert_linkwww.goralemana.cba.pl

Ilość miejsc: 6