Home » Schroniska » Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie- Lokalna Baza Turystyczna pod Lipami od: 25zł do: 45zł

Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie- Lokalna Baza Turystyczna pod Lipami Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie- Lokalna Baza Turystyczna pod Lipami

Dysponujemy trzema pokojami 1-osobowymi o wysokim standardzie. Każdy z nich zlokalizowany jest na II piętrze, oświetlony dwoma oknami dachowymi z roletami. Posiadają własne łazienki, a w nich umywalki, toalety i kabiny prysznicowe oraz dodatkowe wyposażenie. Na wyposażenie pokoi składają się natomiast pojedyncze drewniane łóżka z kompletami pościeli i bielizny pościelowej (kołdry, poduszki, koce, prześcieradła, poszwy i poszewki), dwudrzwiowe szafy, szafki nocne, stoły i tapicerowane krzesła oraz rozkładane fotele. Te ostatnie funkcjonować mogą również jako łóżka, tzw. „dostawki”.

Na parterze zlokalizowane są dwa pokoje 2-osobowe.

Pierwszy z nich – w przypadku pobytu grup zorganizowanych – służy jako izolatka dla osób chorych. Stoją w nim dwa pojedyncze drewniane łóżka z kompletami pościeli i bielizny pościelowej, dwudrzwiowa szafa, dwie szafki nocne, stół z dwoma krzesłami. Okno posiada roletę.

Drugi pokój jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest w nim więcej miejsca, a obszerna łazienka, w której znalazła się kabina prysznicowa, szeroka umywalka i toaleta, dodatkowo wyposażona jest w barierki służące podtrzymaniu osobie z trudnościami w chodzeniu. Wyposażenie pokoju jest standardowe – dwa drewniane łóżka z pościelą, szafa, szafki nocne, stół, krzesła.

Pokoje 3 – osobowe

W Schronisku jest ich 10. Zlokalizowane są na I oraz na II piętrze. W każdym pokoju są umywalki oraz standardowe wyposażenie: drewniane łóżka (jedno pojedyncze, drugie podwójne-piętrowe) z kompletami pościeli i bielizny pościelowej, dwudrzwiowa szafa, szafki nocne (jedna pojedyncza i jedna podwójna), stoły i trzy krzesła. Okna w części pokoi są oknami dachowymi (II piętro), wszystkie natomiast są wyposażone w rolety.

Goście 3-osobowych pokoi mają do dyspozycji łącznie 4 łazienki – 2 na I piętrze i 2 na II. W łazienkach są wygodne kabiny prysznicowe z zasłonkami, umywalki, lustra. Do dodatkowego wyposażenia łazienek należą m.in. lekkie metalowe przenośne suszarki do bielizny. Wszystkie łazienki wyposażone są też w naścienne lub przenośne dozowniki z mydłem w pianie lub w płynie, w naścienne pojemniki na ręczniki papierowe, kosze na odpady, naścienne wieszaki na ręczniki. W łazienkach zlokalizowane są również toalety.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Jemielnie- Lokalna Baza Turystyczna pod Lipami

location_on Adres:

Jemielno 30, 56-209 Jemielno

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 655447415

phone 609496424

insert_linkwww.podlipamijemielno.pl

Ilość miejsc: 37