Home » Agroturystyka » Gacówka od: 30zł do: 80zł

Gacówka Gacówka

Zapraszamy Państwa do spędzenia wypoczynku w naszej enklawie spokoju, otoczonej dziewiczą przyrodą, wśród chłodnych, rozległych lasów pełnych grzybów i jagód, kryształowo czystych jezior oraz powietrza naszpikowanego zapachem żywicy i ziół.

Oferujemy noclegi w pięciu przestronnych pokojach, z których każdy jest idealny dla czteroosobowej rodziny. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą, zapewniając komfort i wygodę. Dbamy o czystość, aby Państwo czuli się jak w domu.

Na terenie naszego gospodarstwa, otoczonego ogrodzeniem o powierzchni całego hektara, znajduje się duży staw. Można w nim się kąpać, szczególnie dla dzieci, ponieważ jest płytki, choć dno jest nieco muliste. Można również łowić ryby i cieszyć się spokojem natury.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego całodziennego wyżywienia, które obejmuje trzy pełne, różnorodne i obfite posiłki. Znajdą Państwo tradycyjne dania, regionalne specjały (czy słyszeli Państwo o smaku ruchaczy lub kiszki kaszubskiej? A może o smaku szmurowanej kapusty?), mięsne, wegetariańskie oraz najsmaczniejsze potrawy z różnych stron świata. Zadowolenie naszych Gości z naszej kuchni potwierdzają wpisy w naszej księdze gości, którą prowadzimy od wielu lat. Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu domowych przetworów owocowych i warzywnych (z naszego własnego ogrodu i sadu) oraz marynowanych grzybów i miodu z naszej zaprzyjaźnionej pasieki.

Jeśli mają Państwo specjalne wymagania żywieniowe, uwzględniające zalecenia lekarskie (np. alergie itp.), możemy dostosować nasze posiłki do Państwa potrzeb. Wystarczy, że wcześniej nas o tym poinformują.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gacówka

location_on Adres:

Turowo 16, 77-200 Miastko

woj. Pomorskie, Polska

phone 600247075

phone 600247075

insert_linkwww.gacowka.pl

Ilość miejsc: 20