Home » Pensjonaty » Evia Willa od: 50zł do: 90zł

Evia Willa Evia Willa

Spokój, przyjazną atmosferę i greckie klimaty z pewnością znajdziesz w nowo wybudowanej Willi Evia.

Zapraszamy do obiektu z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami, balkonami i telewizorami. Pensjonat usytuowany jest w centrum Krynicy Morskiej. A piaszczysta plaża jest w zasięgu ręki.

Budynek usytuowany jest w doskonałej części miasta. Z okien można nacieszyć się widokiem Zalewu Wiślanego i Wysoczyzny Elbląskiej, a także parku i centrum miasta. Malowniczym deptakiem, pokonując 600m, znajdziemy się na piaszczystej plaży. Zapraszamy przez cały rok turystów indywidualnych i małe grupy.

Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania, pragniemy bowiem, abyście wywieźli stąd tylko miłe wspomnienia.

Krynica Morska w okresie lata gości setki spragnionych wypoczynku turystów. Liczne restauracje, kawiarnie, lodziarnie jak i dyskoteki zachęcają do skorzystania z ich oferty.

Kurort zapewnia urokliwą piaszczystą plażę. Relaks i odprężenie przyniosą przechadzki po parku i molo. Aktywny turysta może spędzić przyjemnie czas na pieszych wycieczkach szlakami turystycznymi oraz dalsze wyprawy do Fromborka, Malborka czy Trójmiasta.

Warto też odwiedzić Muzeum Zalewu Wiślanego, Muzeum Mikołaja Kopernika, Muzeum Stutthof, a w Krynicy wejść na latarnię morską.

Urokliwe zachody słońca, niepowtarzalne widoki i niezapomniana atmosfera przyciągają także artystów. Kto odwiedził raz Krynicę Morską wraca tu zawsze. Jest w tym jakaś magia. Można tu niezwykle odpocząć i nabrać energii.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Evia Willa

location_on Adres:

ul. Nowa 13, 82-120 Krynica Morska

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 500 452 850

phone tel. +48 500 452 850

insert_linkwww.eviakrynica.pl

Ilość miejsc: 30