Home » Agroturystyka » Eko Gospodarstwo Na Łęgach od: 40zł do: 200zł

Eko Gospodarstwo Na Łęgach Eko Gospodarstwo Na Łęgach

Nasze gospodarstwo o powierzchni 62 ha jest prowadzone metodami ekologicznymi i posiada atest Stowarzyszenia EKOLAND (nr 92030) od roku 1992. Od 11 lat zajmujemy się również ekoturystyką, hodujemy drób, uprawiamy ziemniaki, zboża oraz warzywa na potrzeby nasze i naszych gości.

Nasza okolica jest niezwykle malownicza i oferuje ciszę oraz piękną przyrodę. Mimo to, do tej pory nie została jeszcze odkryta przez turystów, mimo że leży tak blisko zachodniej granicy Polski.

Nasza rodzina, składająca się z Anny, Piotra, Macieja, Agnieszki i Jagienki, z przyjemnością będzie Państwa gościć od kwietnia do końca października każdego roku.

Oferujemy możliwość rozstawienia 6-8 indywidualnych miejsc na namioty lub przyczepy campingowe z dostępem do miejsc do rozpalania ognisk. Należy jednak pamiętać, że dostęp do prądu jest możliwy tylko w pobliżu budynków gospodarstwa. Zapewniamy również 2 łazienki z toaletami i prysznicami przy budynkach gospodarstwa oraz toalety kompostowe dla biwaków bardziej oddalonych. Na terenie gospodarstwa znajduje się również miejsce do gotowania posiłków i mycia naczyń, lodówka, punkt widokowy tzw. ambona, plac zabaw dla dzieci oraz możliwość korzystania z naszej kuchni i pralki. Dodatkowo, istnieje możliwość wynajęcia 8-osobowego namiotu typu wojskowego.

Jeśli preferują Państwo bardziej komfortowe warunki, oferujemy również pokoje w domu wolno stojącym. Dom ten posiada 4 pokoje oraz kuchnię, co umożliwia zakwaterowanie do 12 osób. Pokoje są różnej wielkości, z łazienkami. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 4-5 osobowego, dwóch pokoi 3 osobowych oraz pokoju 2 osobowego, który jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, a w kuchni znajdują się niezbędne sprzęty.

Jeśli chodzi o wyżywienie, posiłki można zamawiać po wcześniejszym uzgodnieniu. Przygotowywane są one głównie z naszych własnych produktów, a także serwujemy dania wegetariańskie.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Eko Gospodarstwo Na Łęgach

location_on Adres:

Lubcz Mały 17, 64-761 Krzyż Wielkopolski

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 672533159

phone 602302382

insert_linkwww.ecotouristfarm.pl

Ilość miejsc: 14