Home » Domki letniskowe » Dźwięk Natury od: 200zł do: 250zł

Dźwięk Natury Dźwięk Natury

Oferujemy do wynajęcia całoroczne domki dla indywidualnych osób, rodzin, grup oraz salę do zajęć z pełnym zapleczem dla grup warsztatowych. Znajdujemy się w odległości 5km od Jeziora Żywieckiego, gdzie latem znajdziecie wiele atrakcji, od windsurfingu do żeglarstwa.

Na przeciw nas znajduje się góra Żar na której jest kolejka szynowa wraz z pięknym, oświetlonym stokiem narciarskim oraz centrum paralotniowe i szybowcowe. Nasz ośrodek znajduje się na działce 2,5 ha położonej na południowym stoku na wysokości 700m n.p.m. dzięki czemu mamy dużo słońca i piękne widoki.

Jesteśmy otoczeni przez piękne lasy w których rosną między innymi; Buki, Brzozy, Dęby, Świerki, Sosny, Modrzewie, Olchy. Na naszej działce znajdują się 4 Lipy 300-stu letnie, Akacje, Orzechy, Brzozy, Jodły i wiele drzew owocowych. Żyjemy w harmonii z naturą, która jest ciągle bardzo czysta w naszym miejscu, wiele odmian ziół oraz grzybów rośnie na naszym terenie.

Odwiedzają nas również często zwierzęta leśne oraz ptaki, których u nas nie brakuje. Szlaki turystyczne dla lubiących chodzić po górach znajdują się obok naszej działki. Miejsce pełne ciszy oraz piękna otaczającej przyrody.

Oferujemy do wynajęcia miejsca noclegowe ; 3 całoroczne domki z bali drewnianych z kominkiem, pełnym zapleczem kuchennym, lodówką, łazienką dla 4 i 5ciu osób każdy.

Sala do zajęć z noclegami zbiorowymi oraz pełnym zapleczem kuchennym i sanitarnym.

Do dyspozycji wynajmujących zadaszone miejsce na ognisko oraz piec chlebowy.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dźwięk Natury

location_on Adres:

ul. Łąkowa 6, 43-353 Porąbka

woj. Śląskie, Polska

phone 607044522

phone 607044522

insert_linkwww.toneoflife.com.pl/polski/osrodki

Ilość miejsc: 40