Home » Dworki i Pałace » Dworek w Kaputach od: 180zł do: 320zł

Dworek w Kaputach Dworek w Kaputach

Dworek w Kaputach to miejsce, które od 1738 roku otwiera swoje gościnne pokoje dla podróżnych. Przez dwa stulecia pełnił szlachetną rolę, będąc bezinteresownym schronieniem dla porzuconych dzieci. Jednak po reformie rolniczej, kiedy został uwłaszczony, stracił swoje pierwotne przeznaczenie i zaczął popadać w zapomnienie.

Jednakże, dzięki nowym właścicielom, dworek odzyskał swoją dawną świetność. Z wielkim zaangażowaniem i starannością przywrócili mu oni unikalny charakter wnętrz, które hołdują tradycji. Teraz dworek znów może świadczyć o swojej gościnności i zachwycać swoich gości.

To idealne miejsce na wypoczynek wśród ciszy, zieleni i otaczającej natury. Bez względu na to, czy planujesz spędzić czas z rodziną, czy organizujesz spotkanie biznesowe, dworek w Kaputach zapewni Ci odpowiednie warunki i atmosferę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszej rodzinnej „Oazy spokoju”! Tu znajdziesz ukojenie i relaks, które pozwolą Ci oderwać się od codziennego zgiełku i cieszyć się chwilą w pięknych wnętrzach dworu oraz urokliwym otoczeniu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dworek w Kaputach

location_on Adres:

ul. Sochaczewska 222, 05-850 Kaputy

woj. Mazowieckie, Polska

phone 695660933

phone 601088112

insert_linkwww.dworekwkaputach.pl

Ilość miejsc: 15