Home » Dworki i Pałace » Dworek Szlachecki od: 30zł do: 130zł

Dworek Szlachecki Dworek Szlachecki

Nasz lokal znajduje się w samym centrum Lublina, na ulicy Siennej, jednej z najstarszych ulic w tym pięknym mieście. Warto wspomnieć, że Dworek Szlachecki jest oddalony tylko kilka minut spacerem od Starego Miasta, znanego z wielu zabytkowych budynków oraz przytulnych kafejek, pubów i restauracji.

Świetne połączenie z Dworkiem Szlacheckim zapewnia dworzec PKS, który znajduje się kilkaset metrów dalej. W jego sąsiedztwie znajdują się również dwa największe targowiska na Lubelszczyźnie. Dodatkowo, na terenie Dworku znajduje się bezpieczny parking dostępny dla naszych gości.

Nasz lokal jest chroniony przez agencję ochrony przez całą dobę, co zapewnia naszym klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i doskonałe warunki do wypoczynku. Oferujemy komfortowe pokoje do wynajęcia w korzystnych cenach, w tym pokoje 1-osobowe z łazienką, pokoje 2-osobowe z łazienką, pokoje bez łazienki oraz łóżka studenckie.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wesel i innych uroczystości okolicznościowych od wielu lat. Zapewniamy profesjonalną obsługę i możemy zorganizować zarówno duże przyjęcia (do 100 osób) w głównej sali, jak i mniejsze (do 50 osób) w sali kameralnej. Obie sale są klimatyzowane.

Serdecznie zapraszamy do Dworca Szlacheckiego!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Szlachecki

location_on Adres:

ul. Sienna 25, 20-118 Lublin

woj. Lubelskie, Polska

phone 814444134

phone 501161456

insert_linkwww.dworekszlachecki.pl

Ilość miejsc: 20