Home » Dworki i Pałace » Dworek Rousseau od: 250zł do: 250zł

Dworek Rousseau Dworek Rousseau

Na wschodnim skraju Polski jest pewne magiczne miejsce: grabowa aleja prowadzi do położonej na skraju Puszczy Białowieskiej przedwojennej leśniczówki w Świnorojach, „Dworku Rousseau“.

Dworek Rousseau jest wymarzony do twórczej pracy w absolutnym spokoju, do spędzenia wspólnego czasu z przyjaciółmi i rodziną, czy też jako baza wypadowa dla miłośników przyrody, wycieczek rowerowych i wędrówek.

Dworek Rousseau leży na nie odkrytej jeszcze turystycznie północy Puszczy. Tuż przed bramą posesji zaczynają się szlaki rowerowe, do spacerów zachęca przepiękny las ze starymi dębami, w okolicy jest kilka ciekawych rezerwatów przyrody i magiczne królestwo bobrów. Kilkanaście kilometrów od leśniczówki do wędrówek, obserwacji ornitologicznych i kąpieli zaprasza Zalew Siemianówka, po rzece Narewce można popływać kajakiem, a w pięknej wsi Masiewo, prawie „na końcu świata”, atrakcją są jazdy konne na hucułach.

Dom posiada dwa duże mieszkania, z których jedno jest już gotowe na przyjęcie gości. Wokół domu duża działka (4200m2) z miejscem ogniskowym. Prosto z działki „brama do lasu” – za ogrodzeniem posiadłości zaczyna się piękna puszczańska aleja ze starymi dębami. Tuż obok przebiegają szlaki rowerowe Puszczy Białowieskiej, wieczorami odwiedzają nas dziki i jelenie, a spokój wiekowego domu, który niejedno widział, udziela się jego gościom.

Na rowery przygotowaliśmy miejsce w szopce, w której znajdą Państwo również grill na ognisko, stoły i ławy do siedzenia na zewnątrz, leżaki, piłkarzyki.

Mamy nadzieję, że pomocny okaże się segregator z informacjami o okolicy, mapami, artykułami o regionie. Nie zapomnieliśmy również o grach i zabawkach dla dzieci i o lekturze na długie wieczory przed kominkiem.

Zakupy mogą Państwo robić w Narewce (świetna piekarnia), w samych Świnorojach także jest mały sklepik. Po większe sprawunki trzeba się udać do Hajnówki (po warzywa i owoce koniecznie na targ, jest tam również dobrze zaopatrzony Kaufland). W Narewce istnieje jedna restauracja, w Białowieży, Hajnówce i Michałowie (pyszna pizzeria) większy wybór. Naszym gościom podajemy adres w pobliżu, gdzie mogą rozkoszować się znakomitą kuchnią regionalną – ucztę kulinarną można połączyć ze spływem kajakowym lub wizytą w bani – lub pomagamy zamówić najlepszy bigos w okolicy!

Dworek Rousseau znajduje się w odległości do:
– Zalew Siemianówka – 7 km,
– Puszcza Białowieska – 10 m,
– PKS – 100 m.

Do dyspozycji gości mieszkanie składające się z:

– 3 sypialni (jedna z podwójnym łóżkiem, dwie z 2 łóżkami pojedynczymi);
– jadalni z kominkiem i sprzętem grającym;
– dobrze wyposażonej kuchni (lodówka z zamrażalnikiem, duża kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, garnki, piękna zastawa stołowa);
– 1 łazienki (kabina prysznicowa, umywalka, wc);
– komórki (pralka);
– dużego korytarza.

Atrakcje:
– rowery,
– grill,
– stoły i ławy na zewnątrz,
– piłkarzyki,
– leżaki.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Rousseau

location_on Adres:

Świnoroje, 17-220 Narewka

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 694 696319431, +48 (22) 868 27 67

phone tel. +48 694 696319431, +48 (22) 868 27 67

insert_link www.dworysko.info

Ilość miejsc: 6